Одеса
Медичний центр «ОН Клінік Одеса» вул. Мала Арнаутська

Медичний центр «ОН Клінік Одеса» вул. Мала Арнаутська

add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Мамологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : 9:00 - 14:00
вул. Мала Арнаутська, 56на карті
Приморський

Клініка «ОН Клінік Одеса» була відкрита в 2008 році. Медичний центр оснащений сучасним діагностичним і лікувальним обладнанням, а персонал укомплектований висококваліфікованими досвідченими фахівцями. У клініці «ОН Клінік Одеса» застосовуються для лікування тільки безопераційні методи, які успішно застосовуються і в інших розвинених країнах.

Медичний центр надає безліч якісних послуг таких в таких напрямках, як: урологія, проктологія (HAL-RAR), гінекологія, дерматологія, трихологія, гастроентерологія, ендоскопія, терапія, маммология, ендокринологія, неврологія, отоларингологія, кардіологія, алергологія, фізіотерапія. Також в клініці можна пройти інструментальну і лабораторну діагностику.

«ОН Клінік Одеса» проводить комплексне обстеження систем організму людини (Check-Up), які дозволяють дізнатися максимально багато інформації про своє здоров'я. Така комплексна діагностика дозволяє встановити діагноз на ранніх безсимптомних стадіях розвитку.

Переваги клініки «ОН Клінік Одеса»:

• широкий вибір медичних послуг;
  • висококваліфіковані фахівці;
  • сучасний лікувальний і діагностичне обладнання;
  • комфортні умови;
  • доступні ціни;
  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
Сніжана 15 Квітень 2024
Гарне обслуговування на ресепшен, дуже приємні дівчата, був повний супровід, відповіли на всі мої питання
Леман 11 Квітень 2024
В клинике все было хорошо, замечаний не было
Олексій 08 Квітень 2024
Дівчата на ресепшен дуже приємні, все гарно пояснюють, зауважень не було
Антон 06 Квітень 2024
Все було добре у цій клініці.
Ірина 05 Квітень 2024
Чудова клініка, зауважень не було
Філії мережі
Все клініки