Одеса
Медичний центр «ОН Клінік Одеса» по вул. Корольова

Медичний центр «ОН Клінік Одеса» по вул. Корольова

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Мамологія Неврологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
«ОН Клінік» в Одесі на вул. Корольова пропонує безліч якісних послуг, таких напрямках, як: урологія, проктологія, гінекологія, дерматологія, трихологія, гастроентерологія, терапія, ендокринологія, неврологія. Медичний центр оснащений сучасним діагностичним та лікувальним обладнанням, а персонал укомплектований висококваліфікованими досвідченими фахівцями.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : 9:00 - 14:00
вул. Корольова, 33Бна карті
Київський

Нова філія «ОН Клінік» в Одесі на вул. Корольова спеціалізується на безопераційних і безболісних методиках лікування захворювань за такими напрямками:

• урологія;
  • неврологія;
  • гастроентерологія;
  • аналізи;
  • УЗД.

У медичному закладі велика увага приділяється обладнанню, так як від якості проведення діагностичних досліджень залежить правильність постановки діагнозу і тривалість лікування.

«ОН Клінік Одеса» по вул. Корольова проводить комплексне обстеження систем організму людини (Check-Up), які дозволяють дізнатися максимально багато інформації про своє здоров'я. Така комплексна діагностика дозволяє встановити діагноз на ранніх безсимптомних стадіях розвитку.

Прийом пацієнтів проходить без черг в комфортних кабінетах, з новим діагностичним обладнанням європейського рівня.

Клініка працює за зручним графіком 7 днів на тиждень.

Анна 20 Квітень 2024
Дуже класна клініка, комфортна та зручна.
Дмитро 20 Квітень 2024
Гарне обслуговування, на вищому рівні. Були запропоновані пропозиції по здачі аналізів і інших процедур, все було зроблено, дуже гарні враження
Олена 17 Квітень 2024
В клинике все на уровне, прием не ждала, оформили быстро, замечаний не было.
Юлия 14 Квітень 2024
В клинике очень хорошее обслуживание, очень удобно что клиника работает в выходные дни и всегда можно обратиться за помощью или сдать анализы. Считаю, что в клинике достаточно доступные цены, есть большой спектр услуг
Олена 06 Квітень 2024
Все сподобалося у цій клініці.
Філії мережі
Все клініки