Одеса
Медичний центр "ОН Клінік Одеса" дитяче відділення

Медичний центр "ОН Клінік Одеса" дитяче відділення

add_box Гінекологія Дерматологія Ортопедія Оториноларингологія Офтальмологія Педіатрія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Дитяче відділення "ОН Клінік Одеса" є мережею медичних центрів, що відповідає міжнародним стандартам. Ми пропонуємо високу якість лікування та профілактику дитячих захворювань, а наші лікарі уважно відносяться до кожного маленького пацієнта! У дитячому відділенні працюють лікарі наступних спеціальностей: педіатрія, отоларингологія, гінекологія, дерматологія, УЗД, офтальмологія, хірургія, вакцинація та ортопедія.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : 9:00 - 14:00
вул. Корольова, 33Бна карті
Київський

Більше того, у дитячому відділенні "ОН Клінік Одеса" є власна лабораторія, де можна здати всі необхідні аналізи. Оскільки ми спеціалізуємося на дитячому здоров’ю, то наші спеціалісти мають в цій області глибокі знання та професійний досвід.

Наші відділення:

Хірургія

Вакцинація

Аналізи

Ортопедія

Наші лікарі з багаторічним досвідом в лікуванні дітей та стажем роботи, який включає практику не тільки в Україні, а також за кордоном. В дитячому відділенні “ОН Клінік Одеса” використовується сучасне обладнання для діагностики вашої дитини, це дає змогу отримати найточніші результати після обстеження!

Ольга 23 Березень 2024
Дуже сподобалася клініка. Все нормально пройшло.
Ольга 20 Лютий 2024
Все сподобалося у клініці. Це вперше, коли я всім повністю задоволена.
Дмитрий 20 Лютий 2024
Все сподобалось - відношення, чистота, порядок.
Варвара 09 Лютий 2024
Візитом до клініки залишилась задоволеною, єдине, не працював термінал, в наш час, коли майже усі користуються більше картками, ніж готівкою, це дуже не зручно.
Аліна 01 Лютий 2024
Клініка сподобалась. Дуже компетентні люди на рецепції працюють.
Філії мережі
Все клініки