Одесса
Медицинский центр «ОН Клиник Одесса» на ул. Королёва

Отзывы о клинике Медицинский центр «ОН Клиник Одесса» на ул. Королёва

add_box Гастроэнтерология Гинекология Дерматология Кардиология Маммология Неврология ... еще
Парковка Оплата карточкой Wi-Fi зона
«ОН Клиник» в Одессе по ул. Королева предлагает множество качественных услуг, в таких направлениях, как: урология, проктология, гинекология, дерматология, трихология, гастроэнтерология, терапия, эндокринология, неврология, семейная медицина, рентген. Медицинский центр оснащен современным диагностическим и лечебным оборудованием, а персонал укомплектован высококвалифицированными опытными специалистами.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled вс : 9:00 - 14:00
ул. Королева, 33Бна карте
Киевский
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
54 отзыва
Тамара 04 Июль 2024
Хорошая клиника, будем обращаться еще
Вікторія 03 Июль 2024
Клініка зручна, все добре.
Вікторія 21 Июнь 2024
Клініка сучасна, комфортна, персонал хороший, дівчатка дуже уважні, одразу допомогли
Людмила 14 Июнь 2024
Клініка дуже сподобалася. Все сучасно та комфортно було. Зручно що все є необхідне  і зразу на місці у клініці.
Анастасія 06 Июнь 2024
Сподобалася клініка. Все було класно.
Саміра 06 Июнь 2024
Клініка зручна, все влаштувало.
Тетяна 16 Май 2024
Дуже хороша клініка, візитом задоволена
Тетяна 06 Май 2024
Вдруге уже відвідую дану клініку. Дуже задоволена залишилися роботою лікарів. Завжди ввічливі, спокійні, допоможуть морально, все доступно пояснюють, видно що спеціалісти фахові. Буду ще звертатися у цю клініку обов'язково за додатковим медичними послугами. Мені дуже подобається ця клініка, в порівнянні з державними лікарнями де завжди багато людей, черги й кругом метушня, тут у цій клініці завжди все проходить спокійно та прекрасно.
Ірина 01 Май 2024
Візит пройшов добре. У клініці всі привітні, персонал хороший. Загалом ця клініка мені сподобалася.
Олександра 26 Апрель 2024
Клініка виглядає дуже охайна, мені сподобалася
5 6 chevron_right
Филиалы сети