Одеса

Клініка Неврозів

Практикуючий лікар
add_box Психіатрія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
«Клініка неврозів»- ми спеціалізуємося на лікуванні неврозів, тривожних розладів, панічних атак та всього спектру психічних розладів.
access_time_filled пн - пт : 11:00 - 17:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Пастера 22на карті
Приморський
0.0

Наша клініка завдяки найсучаснішим підходам лікування та індивідуальному обслуговуванню клієнтів вважається в Україні одним із найефективніших приватних лікувальних центрів.

Завдяки офіційному договірному співробітництву з фізико-хімічним інститутом Національної Академії Наук України та Українським науково-дослідним інститутом медичної реабілітації МОЗ України дозволено нашим лікарям розробляти програми лікування, ретельно орієнтовані на специфіку пацієнта, що включають не тільки фармакологічну терапію, але і різні види психотерапії (від поведінкової до гіпнозу та ін.)

Широта терапевтичного діапазону забезпечує нашим пацієнтам міцний відновлювальний процес та відсутність рецидивів. При цьому Ви отримуєте підтримку консультантів у телефонному та інших каналах зв'язку (месенджери) при питаннях, що виникають протягом курсу лікування.