Одеса
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Кушніренко Наталія Леонідівна на Doc.ua

Відгуки про Кушніренко Наталія Леонідівна

Лікар-гінеколог володіє всіма сучасними методами діагностики, лікування і профілактики гінекологічних захворювань. Виконує операції при патологіях шийки матки, гістероскопічні (малоінвазивні) втручання різної ступені важкості: при гиперплазії ендометрія, поліпах тіла, шийки матки, внутрішньоматкових сінехіях, перетинках, субмукозних міомах. Виконує оперативні втручання також під внутрішньовенною седацією. Виконує операції лапароскопічним та відкритим доступом при доброякісній паталогії яєчників (кісти, ендометріоз), злукових процесах малого тазу, маткових труб (гідросальпінгс, відновлення прохідності труб при трубному безплідді), міомах матки. Володіє методиками пластичних операцій на жіночих статевих органах: вагінопластика, корекція вагінального пролапсу, корекція статевих губ. Активно використовує лазерні методики лікування атрофічних, післяпологових, посттравматичних змін піхви, при опущеннях, нетримання сечі.

Перевірені відгуки про лікаря 28 відгуків

Лоліта 23 Квітень 2024
Лікарка була дуже приємною, й надала гарну консультацію, надала відповіді на усі мої питання, пропонувала усе, що тільки можна. Візитом залишилась повністю задоволеною.
Христина 19 Березень 2024
Сподобався лікар, візит пройшов чудово. Все дуже суперово було. Запишуся до цього лікаря ще на один візит обов'язково.
Христина 27 Грудень 2023
На прийомі мені все сподобалося, лікарка уважна та компетентна, дякую.
Анастасія 15 Листопад 2023
Все чудово. Лікар не тисла на мене, як буває з іншими лікарями, дуже коректно все мені пояснила, мені все сподобалось
Любов 14 Листопад 2023
Лікар добрий фахівець. Рекомендую
Юлия 08 Листопад 2023
Мне понравился доктор и его отношение и профессионализм.
Инна 22 Жовтень 2021
Диана 04 Травень 2020
Татьяна 26 Лютий 2020
Доктор от Бога! Все максимальные баллы доктору.
Татьяна 12 Листопад 2019
Доктор очень хороший, приятный, толковый, знающий.
1 2 3

Всі лікарі Одеса