Сторінка 33: Гінекологи в Києві

Сьогодні, 23 Червня
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Жидковська Олена Миколаївна на Doc.ua
Акушер-гінеколог, має першу категорію, займається веденням вагітних, проводить лікування патологій гінекологічного напрямку, консультації щодо контрацепції, а також введення і видалення внутрішньоматкових спіралей
Лікар УЗД-фахівець, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог, Гінеколог, Акушер-гінеколог Сафіна Світлана Михайлівна на Doc.ua
Світлана Михайлівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних патологій. У сферу її професійних інтересів входять: гінекологічна ендокринологія, лікування безпліддя, оперативна гінекологія, гістероскопічні операції тощо.
Консультативно-діагностичний центр Шевченківського району
вул. Саксаганського, 100на карті
Шевченківськийм. Університет
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Мамолог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Касьян Катерина Сергіївна на Doc.ua
Касьян Катерина Сергіївна, є завідуючою гінекологічним підрозділ «Медичного центру Олега Колібаби». Займається проблемами ендокринної гінекології, малоінвазивної оперативної гінекології і проблемами всіх форм безпліддя. Є членом Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ).
Лікар Гінеколог Гончаренко  Анна Олегівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується в області акушерства та гінекології. Веде вагітності на всіх термінах, проводить необхідні дослідження: кольпоскопію, УЗД органів малого таза і молочних залоз, скринінг раку шийки матки. Виконує гінекологічні маніпуляції: діагностичне вишкрібання, установку і видалення ВМС, біопсії. Спеціалізується на лікуванні порушень циклу, вагінозів, вагінітів. Здійснює підбір контрацепції, лікування СПКЯ, ендометріозу, ІПСШ, ендокринних синдромів, конізацію шийки матки.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог Попова Тетяна Олексіївна на Doc.ua
Кандидат медичних наук, акушер-гінеколог вищої категорії, провідний спеціаліст в області ендокринної гінекології та лікування жіночого безпліддя
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Алексєєва Наталія Миколаївна на Doc.ua
Алексєєва Наталія Миколаївна
Акушер-гінеколог, кандидат медичних наук, має вищу категорію, веде вагітність, в тому числі після ЕКЗ, проводить обстеження в разі безплідного шлюбу. Спеціаліст в області радіохвильового методу лікування патології шийки матки, а також виконує малі гінекологічні втручання.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Червоткіна Ольга Олександрівна на Doc.ua
Завідуюча відділенням жіночою консультацією медичного центру ADONIS FAMILY, акушер-гінеколог, репродуктолог, має вищу категорію, займається веденням вагітності, включаючи вагітність після ЕКЗ, проблемами жіночого безпліддя.
Лікар УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог, Гінеколог Будченко Марина Анатоліївна на Doc.ua
Марина Анатоліївна займається лікуванням захворювань шийки матки, запальних процесів в жіночій репродуктивній системі. Лікар веде прийом вагітних, проводить УЗД-дослідження, кольпоскопію. Також, лікар проводить малі гінекологічні операції
Добробут на Сікорського
вул. Сікорського, 1 (Житловий комплекс «Зелений острів 1»)на карті
Шевченківськийм. Берестейська
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
Сокращенная консультация — 390 грн.
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець, Гінеколог Мастименко Альона Геннадіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві, гінекології, репродуктології, УЗД-діагностиці
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Кононець Олександр Павлович на Doc.ua
Кононець Олександр Павлович
Лікар акушер-гінеколог, спеціалізується на лікуванні патологій шийки матки, інфекцій, що передаються статевим шляхом, веденні вагітності. Проводить такі процедури: кольпоскопія, біопсія, діатермоконізація, кріодеструкція.