Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Ендокринолог, Гінеколог-ендокринолог Зінченко Галина Гаврилівна на Doc.ua
31 років досвіду
Дорослі
Лікар гінеколог-ендокринолог, має більше 30 років стажу роботи, займається лікуванням урогенітальних інфекцій, передракових захворювань, преклімакса і ін.
Porcelain-Esthetics (Порцелян-Естетікс)
Консультация без осмотра – 365 грн. Консультация с осмотром – 695 грн. Повторная консультация – 280 грн. Консультация гинеколога-эндокринолога – 440 грн.
ул. Отто Шмидта, 26 бна карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Пт 28 Січень Сб 29 Січень Нд 30 Січень keyboard_arrow_right
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • 2010 р. - «Ендокринологія»;
  • 2011 р. - «Кольпоскопія і патологія шийки матки»;
  • 2012 р. - спеціалізація по УЗ-діагностики.

Щорічне підвищення кваліфікації на базі Інституту педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України

/r/n

Учасник Асоціації гінекологів України.

/r/n
  • УЗД;
  • кольпоскопія.

Освіта

Алтайский государственный медицинский университет, г. Барнаул, Россия

Курси

• 2010 р. - «Ендокринологія»;
  • 2011 р. - «Кольпоскопія і патологія шийки матки»;
  • 2012 р. - спеціалізація по УЗ-діагностики.

Участь в асоціаціях

Учасник Асоціації гінекологів України.

Виконувані процедури

• УЗД;
  • кольпоскопія.

Перевірені відгуки про лікаря

11 Відгуки
Марина 22 Грудень 2021
У лікаря я недовго наглядаюсь, була на другому прийомі, але вже є результати в лікуванні і лікар дав мені надію. Я цілий рік лікувалась в іншого лікаря  і безрезультатно.
Мария 17 Вересень 2020
Гарний лікар. З клінікою вийшли непорозуміння, але ми все вирішили.
Софія 04 Серпень 2020
Приємна в спілкуванні, доступною мовою все пояснює й професіонал своїй справи.
Елизавета 16 Травень 2019
Врач, очень чуткий, опытный. Понятно, что общаешься с человеком, который долго занимается своим делом. Приятная, по поводу того, что я нервничала, меня грамотно успокоили. Все обьяснили, все рассказали. Я очень довольна, всем!
Тетяна 05 Липень 2018
Надзвичайно хороший лікар, все уважно оглянула, зробила все необхідне. Я надзвичайно задоволена прийомом у лікаря. Дякую щиро за прийом.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ