Сторінка 30: Гінекологи в Києві

Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Репродуктолог, Гінеколог Соболевська Ірина Володимирівна на Doc.ua
Лікар є фахівцем в лікуванні запальних захворювань жіночих статевих органів і ультразвукової діагностики в гінекології. Проводить внутрішньоматкові інсемінації, лазерну вапоризації, біопсію та інші процедури
Міні ЕКО центр
Первинна консультація акушера-гінеколога, репродуктолога (збір анамнезу, огляд, призначення дослідження, постановка попереднього діагнозу) - 720 грн. Повторна консультація акушера-гінеколога, репродуктолога - 500 грн.
вул. Щекавицька, 7/10на карті
Подільськийм. Контрактова площа
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Праховник Ольга Артурівна на Doc.ua
Лікар Праховник О.А. є директором клініки "Vita", кваліфікованим акушером-гінекологом, фахівцем з комплексної терапії гінекологічної патології будь-якого характеру з використанням сприятливих і високоефективних методів.
Віта
Консультация – 500 грн. Консультация + осмотр – 600 грн.
пр. Ковальський, 19на карті
Солом'янськийм. Шулявська
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Максимець Олена Прокопівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, фахівець в лікуванні патологій шийки матки (аргоноплазменна вапоризація, радіохвильова терапія, конізація, лазерна вапоризація), працює з жінками, у яких діагностовано безпліддя і невиношування вагітності, веде вагітність протягом всього терміну.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Ендокринолог, Гінеколог-ендокринолог Зінченко Галина Гаврилівна на Doc.ua
31рік досвіду
Лікар гінеколог-ендокринолог, має більше 30 років стажу роботи, займається лікуванням урогенітальних інфекцій, передракових захворювань, преклімакса і ін.
Porcelain-Esthetics (Порцелян-Естетікс)
Консультация без осмотра – 365 грн. Консультация с осмотром – 695 грн. Повторная консультация – 280 грн. Консультация гинеколога-эндокринолога – 440 грн.
вул. Отто Шмідта, 26 бна карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Аністратенко Сергій Іванович на Doc.ua
Доктор Аністратенко С.І. спеціалізується на ендоскопічної хірургії в гінекологи і сучасних методиках терапії передракових патологій, ерозій, дисплазій, кіст статевих органів, запальних процесів, інфекцій, збоїв менструального циклу, нетримання сечі та ін.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Шпура Людмила Володимирівна на Doc.ua
В область профессиональных интересов Людмилы Владимировны входит лечение половых инфекций, воспалительных болезней, женского бесплодия, климактерических расстройств.
Нью-лайф, міжнародна медична клініка
Повторний прийом 450 грн
вул. Ревуцького, 44 ана карті
Дарницькийм. Харківська
Лікар Акушер-гінеколог, Мамолог, Гінеколог-ендокринолог, Онкогінеколог, Онколог, Гінеколог Ярославцева Ірена Володимирівна на Doc.ua
Ярославцева Ірена Володимирівна консультує пацієнтів від 18 років. Має значний досвід у лікуванні гінекологічних захворювань: запалень жіночої сечостатевої системи, ендометріозу, міоми тіла матки, кісти яєчників, ендокринних патологій (гіперандрогенії, синдрому полікістозних яєчників, пролактинемії та ін.). Веде консультації з планування вагітності та репродуктивного здоров'я, по грудному вигодовуванню і проблем молочної залози під час лактації. Проводить консультації з гендерної дисфорії і транссексуалізму
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Ендокринолог Арендар Олена Анатоліївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на гінекології, ендокринології, оперативній гінекології. Виконує УЗД, гістероскопію, лапароскопічні операції, кріодеструкцію, а також радіохвильову коагуляцію. Лікує патології, що виникають в шийці матки, опущення стінок піхви/матки та ін.
Медіком (Medikom) на Оболоні
Консультация гинеколога по результатам операции ‒ 389 грн., повторная в женской консультации ‒ 515 грн.
пр-т Героїв Сталінграда, 6 Дна карті
Оболонськийм. Оболонь
Медіком (Medikom) на Печерську
вул. Василя Тютюнника, 37/1на карті
Печерськийм. Палац Україна
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Янюта Саар Мустафаєвна на Doc.ua
Янюта Саар Мустафаєвна
Лікар-гінеколог, займається консультуванням, діагностикою та веденням терапії захворювань жіночих статевих органів дегенеративного, запального і інфекційного характеру. Регулярна участь в всеукраїнських і міжнародних конференціях
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Андрєєва Неля Михайлівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, проводить діагностичні процедури, а також призначає лікування при порушеннях менструального циклу, ерозії шийки матки, жіночому безплідді, інфекцій, що передаються статевим шляхом та ін.