Сторінка 27: Гінекологи в Києві

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Гусарук Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Лікар-гінеколог займається діагностикою та лікуванням захворювань гінекологічного профілю, надає допомогу при гормональних порушеннях. Проводить кольпоскопію, гістерорезектоскопії, вакцинацію проти ВПЛ, радіохвильову терапію, кріодеструкцію шийки матки, поліпектомію та інші процедури. Лікує такі захворювання, як кольпіт, цервіцит, міома матки, аднексит, бартолініт та інші
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Мовчан Оксана Михайлівна на Doc.ua
4.7
Оксана Михайлівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних захворювань і патологій. Займається лікуванням порушень менструального циклу, запальних захворювань малого таза, інфекцій, що передаються статевим шляхом. Проводить діагностичну гістероскопію, кольпоскопію, метросальпінгографію, УЗД, біопсію шийки матки та ін.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Мельник Людмила Петрівна на Doc.ua
Займається консультуванням і лікуванням жінок з питань гінекології та акушерства. Є головним гінекологом Американського медичного центру. Спеціалізується на лікуванні безпліддя (порушення овуляції, гормональних і генетичних відхилень, патологій матки, маткових труб, ендометріозу), інфекційних захворювань: герпесу, мікоплазмозу, трихомоніазу, гарднерелезу, хламідіозу, сифілісу, гонореї. Також розробляє програми планування сім'ї, веде вагітность.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Таран Людмила Павлівна на Doc.ua
Людмила Павлівна – лікар акушер-гінеколог вищої категорії, а також лікар УЗД-діагностики. Проводить консервативне лікування запальних процесів, порушень менструального циклу, дисгормональних порушень, безпліддя, фіброміоми матки, ендометріозу, кіст яєчників, гідросальпінксу, передменструального синдрому, захворювань шийки матки, стресового нетримання сечі, клімактеричних розладів.
Лікар Гінеколог, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог Лавриненко Василь Петрович на Doc.ua
Василь Петрович спеціалізується на ендокринній, онкологічній гінекології. Займається діагностикою, лікуванням порушень менструальної функції, менопаузи. Лікує доброякісні та передракові процеси органів жіночої статевої системи. Проводить моніторинг гіперпластичних процесів ендометрія у репродуктивному, перехідному і пізньому менопаузальному віці, лікування ендокринних форм невиношування вагітності.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Яроцький Микола Євгенійович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Акушер-гінеколог, має вищу категорію, доктор медичних наук, фахівець в таких напрямках, як лапароскопія в гінекології, хірургія тазового дна, гістеро- і гістерорезектоскопія, репродуктологія, онкогінекологія.
Лікар Гінеколог, Онколог, Онкогінеколог Цукерман Борис на Doc.ua
Лікар спеціалізується на оперативному лікуванні онкологічних захворювань в гінекології. Виконує всі види гінекологічних онкологічних операцій при абдомінальних і вагінальних підходах, включаючи лапароскопічну хірургію і операції за допомогою роботизованої хірургії. Проводить операції на матці, гістеректомію, біопсію, урогінекологічні операції, кесарів розтин
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Потапенко Наталія Петрівна на Doc.ua
Наталя Петрівна займається індивідуальним веденням вагітних жінок, підготовкою до планованої вагітності, терапією основних, супутніх і пов'язаних з гінекологічної сферою патологій організму жінки.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Погосян Алла Анатоліївна на Doc.ua
Лікар Гінеколог Мукшименко Віта Анатоліївна на Doc.ua
Лікар має великий стаж роботи з дітьми та підлітками в області гінекології. Проводить огляд, консультації, призначає лікування. Займається лікуванням захворювань внутрішніх статевих органів, аменореї, дисменореї, функціональних кіст яєчників, порушень статевого розвитку та ін