Сторінка 27: Гінекологи в Києві

Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог Колеснікова Світлана Олексіївна на Doc.ua
Світлана Олексіївна є фахівцем з акушерства, гінекології, УЗ-діагностики в гінекології. Вона займається лікуванням порушень гормональної природи (в тому числі і дисфункції менструального циклу), лікуванням хвороб шийки матки. Також доктор Колесникова займається різнобічними питаннями, що виникають при плануванні сім'ї.
Євромед
консультация с расширенной кольпоскопией — 440 грн., повторная консультация — 250 грн
ул. Ярослава Ивашкевича, 6/8Ана карті
Оболонь
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог, Репродуктолог Васьковська Ірина В'ячеславівна на Doc.ua
Спеціалізується на загальній гінекології - лікує різні порушення циклу, патологічний клімакс, безпліддя. Проводить різні ультразвукові дослідження, в тому числі УЗД при вагітності, кольпоскопію, радіохвильову терапію, лазерну вапоризацію
Добробут на Мішуги
вул. Мишуги, 12на карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Ніколаєв Дмитро Анатолійович на Doc.ua
21рік досвіду
Доктор Ніколаєв Д.А. є кваліфікованим оперуюючим гінекологом, що спеціалізуються на здійсненні широкого спектру оперативних втручань ендоскопічним і лапароскопічним доступом.
Лікар УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог, Гінеколог Корх Наталія Вікторівна на Doc.ua
Наталія Вікторівна спеціалізується на терапії гормональних порушень, клімактеричних розладах. Лікар проводить різні види діагностики, в числі яких УЗД-дослідження. Займається лікуванням міоми матки, безпліддя, запальних гінекологічних захворювань
Лікар Гінеколог Гребінь Людмила Василівна на Doc.ua
Спеціаліст в напрямку консервативної і хірургічної терапії в гінекології, здійснює УЗД і подальше призначення лікування різних патологій (аменореї, міоми матки, дисплазії шийки матки).
Тельбін-Мед
Повторна консультація 400 грн
пр. Павла Тичини, 22на карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Пономаренко Оксана Леонідівна на Doc.ua
Гінеколог дитячий (перша категорія), лікує патології статевих органів, порушення менструального циклу. Проводить лікування (консервативне) функціональних кіст, а також роз'єднання синехій
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Онкогінеколог, Онколог, Гінеколог Стрижаков Станіслав Олександрович на Doc.ua
Станіслав Олександрович - акушер-гінеколог, лікар УЗД, ендоскопіст, а також оперуючий гінеколог, який спеціалізується на малоінвазивній хірургії, здійснює операції з видалення міоматозних вузлів, видалення матки, пластичні операції при опущеннях / випаданні стінок піхви. Також спеціалізується на оперативному лікуванні ендометріозу, гістероскопічних операціях і лікуванні патологій шийки матки
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Мельник Іван Кімович на Doc.ua
Мельник Іван Кімович
Гінеколог, головний спеціаліст «Поліклініки для дорослих», має вищу категорію. Займається проблемами безплідного шлюбу, лікуванням патологій молочних залоз, питаннями переривання вагітності та контрацепції. Проводить лікування патологій шийки матки, фіброміоми матки, а також пластичні операції на жіночих статевих органах. Кандидат медичних наук.
Добробут на Повітрофлотському проспекті
пр-т. Повітрофлотський, 38на карті
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Тарасенко Юлія Володимирівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, спеціалізується на загальній гінекології, лікуванні різних невідкладних захворюваннях жіночих репродуктивних органів.
Центр здорового життя
с осмотром — 300 грн., со схемой лечения — 350 грн.
вул. Предславинська, 29на карті
Печерськийм. Палац Україна
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Еллегіна Анжела Михайлівна на Doc.ua
Лікар займається терапією патологій гінекологічної сфери, з використанням таких діагностичних інструментів, як УЗД і кольпоскопія, і лікування: фармакокорекція, кріодеструкція та ін.