Сторінка 24: Гінекологи в Києві

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Ендокринолог Арендар Олена Анатоліївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на гінекології, ендокринології, оперативній гінекології. Виконує УЗД, гістероскопію, лапароскопічні операції, кріодеструкцію, а також радіохвильову коагуляцію. Лікує патології, що виникають в шийці матки, опущення стінок піхви/матки та ін.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Шпура Людмила Володимирівна на Doc.ua
В область профессиональных интересов Людмилы Владимировны входит лечение половых инфекций, воспалительных болезней, женского бесплодия, климактерических расстройств.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Ярошовець Наталія Сергіївна на Doc.ua
Наталія Сергіївна — акушер-гінеколог і лікар пренатальної діагностики. Спеціалізується на лікуванні патологій шийки матки, спостерігає за вагітністю, включаючи складні випадки з патологіями плоду. Надає медичні послуги з проведення УЗД органів черевної порожнини та нирок, органів малого таза, молочних залоз і щитовидної залози
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Шевчук Тетяна Віталіївна на Doc.ua
Гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук. Основні напрямки медичної діяльності фахівця: профілактика онкозахворювань, оперативне гінекологічне втручання, ендокринна гінекологія, а також пластика інтимних зон та антиейджинг
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Ющик Валерій Володимирович на Doc.ua
Акушер-гінеколог, кандидат медичних наук займається питанням жіночого безпліддя і гормональних порушень, пов'язаних з ним, лікуванням запальних і інфекційних захворювань жіночої статевої системи.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Шеставіна Тетяна Ігорівна на Doc.ua
Тетяна Ігорівна - фахівець в питаннях проведення і організації супроводу вагітних, з їх подальшим наглядом і корекцією можливих порушень. Також лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань в області гінекології, патологій молочних залоз
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Рижкова  Наталія Іванівна на Doc.ua
Наталія Іванівна – лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних хвороб. Проводить УЗД діагностику у жінок у різних термінах вагітності.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Сафіна Світлана Михайлівна на Doc.ua
Світлана Михайлівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних патологій. У сферу її професійних інтересів входять: гінекологічна ендокринологія, лікування безпліддя, оперативна гінекологія, гістероскопічні операції тощо.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Косметолог, Трихолог, УЗД-фахівець Журик Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар працює в декількох напрямках. Напрямки роботи Вікторії Вікторівни: косметологія обличчя та тіла, гінекологія, трихологія. Спеціалізація в гінекології та косметології дозволяє виявити зв'язок між дерматологічними проблемами і гінекологією. Вікторія Вікторівна проводить терапевтичний прийом зі збором анамнезу, при потребі діагностує порушення функцій шкіри за допомогою дерматоскопія і проводить процедури, спрямовані на поліпшення стану: біоревіталізацію, плазмоліфтинг, мезотерапію.
Лікар Гінеколог Басенко Ілона Олександрівна на Doc.ua
Лікар геніколог Басенко Ілона Олександрівна має великий досвід роботи, проводить консультативні прийоми, діагностику і лікування захворювань