Сторінка 26: Гінекологи в Києві

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Оліярник Марта Ігорівна на Doc.ua
Лікар-гінеколог, репродуктолог першої категорії. Спеціаліст ендокринної гінекології та патології шийки матки, пренатальний діагност. Лікує всі види безпліддя, дисплазії, доброякісних утворень жіночих статевих органів.
Лікар Акушер-гінеколог, Онкогінеколог, Онколог, Гінеколог Тептюк Єлизавета Валеріївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, ефективно вирішує питання, пов'язані з порушеннями менструального циклу, клімактеричних розладами, займається веденням вагітності і лікуванням безпліддя, проводить терапію передракових станів, лікує запальні та інфекційні патології.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог Паламарчук Максим Валерійович на Doc.ua
Медичний директор клініки репродуктивної медицини «LITA», лікар вищої категорії, акушер-гінеколог, репродуктолог. Доктор має багаторічний досвід в діагностиці та лікуванні безпліддя всіх форм, працює з методами допоміжних репродуктивних технологій, проводить процедури ЕКО. Лікує жіноче і чоловіче безпліддя
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Крюкова Алла Анатоліївна на Doc.ua
Алла Анатоліївна є кваліфікованим гінекологом-ендокринологом з великим досвідом роботи в лікуванні жіночого безпліддя різної природи, терапії запальних патологій матки і придатків, володіє методами гістеросальпінгографії, радіохвильового лікування, УЗД.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Кондрашова Ірина Вікторівна на Doc.ua
Досвідчений акушер-гінеколог вищої категорії розробляє терапію при порушеннях менструального циклу, патологіях шийки матки, ЗПСШ, невиношування плоду. Спостерігає за вагітностю, проводить передпологову підготовку
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Бондаренко Олена Георгіївна на Doc.ua
Бондаренко Олена Георгіївна проводить гінекологічні прийоми з одночасною УЗ-діагностикою. Спеціалізується з планування, спостереження і ведення вагітних, допомагаючи сім'ям стати щасливими батьками
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Коноваленко Маргарита Миколаївна на Doc.ua
Доктор Коноваленко вже багато років займається всебічною терапією ЗПСШ, проводить індивідуальний підбір контрацепції, комплексну терапію патологічних станів шийки матки, придатків матки, здійснює вакуум-регуляцію і переривання вагітності медикаментозним способом.
Лікар Гінеколог Мочайло Сергій Володимирович на Doc.ua
Сергій Володимирович є провідним фахівцем в області онкогінекології та лапароскопічної гінекології, керівником напряму оперативної гінекології МЦ «Гарвіс». Руками Сергія Володимировича виконано понад 2.5. тисяч оперативних втручань традиційним і лапароскопічним способами, деякі з них він провів першим в Дніпропетровську
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Гінеколог Стрелко Галина Володимирівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог вищої категорії, кандидат медичних наук, проводить лікування жіночого безпліддя, хвороб, що передаються статевим шляхом та інших патологій у жінок.
Медичний центр «Айвімед»
вул. Антонова, 2б ЖК «Шервуд»на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Дашкеєва Валентина Іванівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог, має вищу категорію, займається веденням вагітних, лікуванням патологій гінекологічного профілю. Проводить УЗД (акушерське та гінекологічне) і пренатальну діагностику (УЗД плоду). Застосовує радіохвильові техніки для лікування шийки матки