Сторінка 26: Гінекологи в Києві

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Дерматовенеролог Мороз Ірина Юріївна на Doc.ua
Ірина Юріївна проводить лікування захворювань, що передаються статевим шляхом, патологій ендокринної гінекології, шийки матки. Займається виявленням причин безпліддя, його лікуванням, терапією порушень менструального циклу. Веде вагітність і післяпологове спостереження.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Гальчинська-Нестеренко Жанна Вадимівна на Doc.ua
Займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Проводить такі процедури, як кольпоскопія, кріотерапія, діатермоконізація шийки матки, діагностичні вискоблювання, біопсія шийки матки, вакуум-аспірація тощо.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Підвисоцька Марія Ігорівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, спеціаліст з ендоскопічної хірургії та терапії жіночого безпліддя, займається терапією гормональних і запальних патологій жіночих репродуктивних органів.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Журахівська Тетяна Дмитрівна на Doc.ua
Кваліфікований фахівець в питаннях проведення заходів із супроводу вагітності, а також лікуванню широкого спектру захворювань різного рівня складності і походження в області гінекології. Серед переваг цього лікаря варто відзначити володіння великою кількістю методик, використовуваних в даній спеціалізації: УЗД, конізація шийки матки, кольпоскопія і т. д.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Мельгунова Галина Валеріївна на Doc.ua
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, має вищу категорію, проходила стажування в госпіталях Павії і Мілана (Італія), в центральних госпіталях Х'юстона і Далласа (штат Техас, США). Має великий досвід практичної роботи. Спеціалізується на лікуванні ерозій, сечостатевих інфекцій (ЗПСШ), порушень циклу, захворювань жіночих статевих органів, веденні вагітності, ультразвуковій діагностиці.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Хоменко Юлія Дмитрівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог займається діагностикою та лікуванням гінекологічних проблем. У тому числі спеціалізується на УЗД-діагностиці, супроводжує пацієнток для оперативного лікування при виявленні гінекологічної або онкогінекологічної патології. Лікує захворювання, що передаються статевим шляхом, патології шийки матки, проводить розтин абсцесу бартолінової залози
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Мамолог Майструк Світлана Василівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Консультує, проводить діагностику і лікування безпліддя, а також гінекологічних захворювань, таких як патологія шийки матки, фіброміома, ІПСШ, різні запальні процеси. Веде спостереження вагітних, в тому числі з різним ступенем ризику. Консультує з питань здоров'я молочної залози.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Коломацька Олена Іванівна на Doc.ua
Доктор Коломацька Є.І. виконує весь спектр амбулаторних, діагностичних і хірургічних операцій в гінекології, супроводжує жінок на етапі вагітності, проводить консервативну терапію. Авторству Олени Іванівни належить безліч медичних публікацій і робіт. Виступає в якості консультанта в проекті «Справжні лікарі».
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Довбня Тетяна Віталіївна на Doc.ua
Тетяна Віталіївна - дипломований лікар-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, її основними напрямками роботи є лікування запальних захворювань жіночої статевої системи, корекція гормональних порушень, проведення кольпоскопії і ультразвукової діагностики органів малого таза. Доктор активно відвідує наукові конференції, семінари та майстер-класи, підвищуючи свій професійний рівень.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Тарнавська  Анастасія  Олександрівна на Doc.ua
Лікар проводить діагностику та лікування безпліддя, звичного невиношування, захворювань, які передаються статевим шляхом. Консультує з методів контрацепції. Займається діагностикою та лікуванням гінекологічної патології, захворювань шийки матки (консервативне і оперативне), порушень менструального типу.