Сторінка 25: Гінекологи в Києві

Лікар Гінеколог Мамедова Мехін  Мушфигівна на Doc.ua
Лікар займається діагностикою та лікуванням патологій жіночої статевої системи, які пов'язані з інфекціями, гормональними порушеннями. Спеціалізується на корекції гормонального фону. Приймає пацієнток із клімаксом, порушенням менструального циклу, безплідністю різної етіології. У своїй практиці використовує сучасні методики. Також проводить постановку та вилучення ВМС. Володіє додатково азербайджанською, турецькою та англійською мовами.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Бондаренко Ірина Василівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог вищої категорії, займається діагностикою та лікуванням широкого спектру захворювань жіночої статевої системи, проводить втручання в області естетичної гінекології: інтимну контурну пластику, омолодження інтимної зони, плазмоліфтинг та ін. На прийом до лікаря можуть також звертатися англомовні пацієнти
Лікар Гінеколог Миколюк Ольга Леонідівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Веде прийом дітей і підлітків до 18 років. Займається лікуванням та профілактичними оглядами дітей і підлітків. Лікує запальні захворювання, пубертатні менструальні функції, функціональні кісти яєчників, порушення статевого розвитку. Консультує з приводу контрацепції підлітків
Лікар Гінеколог, Онколог, Онкогінеколог Смирнова Оксана Володимирівна на Doc.ua
Лікар-онкогінеколог проводить лікування гінекологічних захворювань: як доброякісних, і злоякісних. Також Оксана Володимирівна лікує передпухлинні захворювання.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Бойко Юлія Миколаївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на гінекології та УЗД-діагностиці. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: кандидоз, дисплазія шийки матки, ерозія шийки матки та інші
Лікар Гінеколог, Онколог, УЗД-фахівець, Ендокринолог Личутіна Наталія Леонідівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві, гінекології та УЗД-діагностиці. Займається лікуванням таких захворювань, як: кольпіт, цервіцит, ектопія, хламідіоз, гонорея, кандидоз, дисплазія та інші. Еріка Леонідівна постійно удосконалює свої навички кваліфікації на курсах і семінарах. Веде прийом для пацієнтів з 16 років
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Яремчук Наталія Володимирівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Проводить діагностику і лікування широкого спектру захворювань жіночої статевої сфери, включаючи маткові патології; спостерігає пацієнток в період вагітності.
Лікар Гінеколог, Онколог Ковальська Інна Олександрівна на Doc.ua
Доктор медичних наук
Професор Інна Олександрівна є заслуженим діячем науки і техніки, її авторству належить 180 наукових статей і 30 патентів, лікар практикує як онкогінеколог, проводить екстрені і планові операції гастроентерологічного і гепатобіліарного профілю.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Здорик Людмила Василівна на Doc.ua
Займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Проводить такі процедури, як кольпоскопія, кріотерапія, діатермоконізація шийки матки, діагностичні вискоблювання, біопсія шийки матки, вакуум-аспірація тощо.
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець Самойленко Віктор Іванович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар володіє фундаментальними знаннями і широким професійним кругозором в гінекології. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні запальних, гормональних, обмінних захворювань жіночої репродуктивної системи, виявленні причин жіночого безпліддя. Проводить ретельне обстеження і підготовку до запланованої вагітності, консультує з питань контрацепції