Сторінка 25: Гінекологи в Києві

Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог Фененко Вікторія Сергіївна на Doc.ua
Доктор Фененко В.С. є оперуючим гінекологом, фахівцем з терапії всього спектра гінекологічних патологій, ведення ускладненої вагітності з екстрагенітальною патологією, УЗД та ін.
Доступний лікар
вул. Кудрявська, 31/33на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Хохуля Жанна Сергіївна на Doc.ua
Жанна Сергіївна веде диспансерну групу хворих по гінекологічному профілю, веде прийом як репродуктолог: обстежує пари, допомагає в плануванні вагітності, займається індивідуальним підбором контрацептивів. Також встановлює внутрішньоматкові системи, проводить лікувально-діагностичне вишкрібання, аспірацію порожнини матки.
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Давідкевич Анжела Валеріївна на Doc.ua
Анжела Валеріївна займається всебічним наглядом за здоров'ям жіночої репродуктивної системи. Проводить профілактичні огляди і консультування, диспансерне спостереження пацієнток з гінекологічними патологіями, супровід вагітності та ін.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Цибань Інна Петрівна на Doc.ua
Лікар займається діагностикою, профілактикою та терапією широкого спектру гінекологічних захворювань, включаючи інфекційні порушення, проблеми з гормональним фоном, запальні процеси, різні диспластичні процеси на шийці матки, безпліддя та ін.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Касаткіна Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Тетяна Олександрівна займається лікуванням жіночого безпліддя, гормональних порушень (аменорея, дисменорея). Доктор Касаткіна проводить гістероскопію, метросальпінгографію, гістеросальпінгографію. Також спеціалізується на проведенні ультразвукових досліджень молочних і щитовидної залоз, органів малого таза, проводить УЗД при вагітності
Амеда на Оболоні
Лікар тимчасово не проводить прийом
Оболонська набережна, 1, корпус 3на карті
Оболонський
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Громова Олександра Леонідівна на Doc.ua
Гінеколог-ендокринолог, має вищу категорію, працює з порушеннями менструального циклу, міомою матки, безпліддям, менопаузальним остеопорозом. Проводить індивідуальний підбір контрацепції, а також займається лікуванням акне, себореї, андрогенної алопеції
ОКСАЛ.мед
Консультація, УЗД ОМТ, кольпоскопія - 2800 грн.
вул. Богданівська, 7-Вна карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Янчевська Ганна Олександрівна на Doc.ua
Лікар виявляє патології жіночої репродуктивної системи, розбирається в проблемах із зачаттям, спостерігає і веде вагітних з екстрагенітальною патологією, володіє сучасними методами діагностики і лікування захворювань. Лікує кольпіти, запальні процеси органів малого тазу, інфекції, що передаються статевим шляхом, рубці в матці, кісти, патології шийки матки. При необхідності проводить УЗД, допомагає скорегувати менструальний цикл, підібрати засіб контрацепції, усунути полікістоз яєчників, гіперандрогенію, метаболічні порушення і т. д.
Лікар Гінеколог Колосок Оксана Степанівна на Doc.ua
Оксана Степанівна спеціалізується на консервативному лікуванні порушень в гінекологічній сфері (патологічний клімакс), порушень менструального-оваріального циклу, лікування запальних процесів органів малого тазу, патологій шийки матки, готує пацієнтів до ЕКО
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Оліярник Марта Ігорівна на Doc.ua
Лікар-гінеколог, репродуктолог першої категорії. Спеціаліст ендокринної гінекології та патології шийки матки, пренатальний діагност. Лікує всі види безпліддя, дисплазії, доброякісних утворень жіночих статевих органів.
Лікар Акушер-гінеколог, Онкогінеколог, Онколог, Гінеколог Тептюк Єлизавета Валеріївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, ефективно вирішує питання, пов'язані з порушеннями менструального циклу, клімактеричних розладами, займається веденням вагітності і лікуванням безпліддя, проводить терапію передракових станів, лікує запальні та інфекційні патології.