Сторінка 21: Гінекологи в Києві

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Овчинникова Наталія Володимирівна на Doc.ua
Доктор Овчинникова всебічно вивчає проблеми сучасної гінекології, лікар займається терапією безпліддя, ендокринних дисфункцій в гінекології, інфекцій і запалень, проводить спостереження і підготовку до вагітності, родів.
Лікар Гінеколог Абабкова Галина Миколаївна на Doc.ua
Галина Миколаївна проводить УЗД органів малого таза, розсічення синехій, спеціалізується на діагностиці, лікуванні захворювань, пов'язаних з порушенням статевого розвитку, запальних захворювань, кісти яєчників і т.д. Лікар спеціалізується на дитячій гінекології. У лікуванні використовує методи як гінекології, так і психології, гомеопатії, фізіотерапії.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Лі Андрій Дін Хванович на Doc.ua
В область професійних інтересів доктора Лі входить лікування хвороб жіночої репродуктивної системи запальної природи, гормональних порушень в різноманітні вікові періоди, лікування сімейного безпліддя. Також доктор Лі проводить оперативні втручання - біопсію ш / матки, аспіраційну біопсію, вискоблювання цервікального каналу, порожнини матки.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Веренич Вікторія Іванівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог вищої категорії, займається питанням жіночого безпліддя і гормональних порушень, лікує патології шийки матки. Була нагороджена грамотою Київської міської адміністрації за свою роботу.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Жуковська Інна Віталіївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, проводить лікування хвороб органів малого тазу (хронічних запальних) і їх пухлин, патологій шийки матки, порушень циклу та ін. Проводить лазерну вагінопластbку, вагінальне омолодження, лікування нетримання сечі, лікування опущення матки і ін.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Хохлов Олексій Миколайович на Doc.ua
Лікар займається лікуванням ендокринних патологій, інфекційних і запальних захворювань статевих органів у жінок. Проводить діагностичне вишкрібання, гістероскопію, оперативне лікування патологій шийки матки методом кріодеструкції, радіохвильової терапії
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Суровцева Ольга Сергіївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, спеціалізується на лікуванні запальних захворювань органів малого таза, гормональні збої, безпліддя. Практикує лікування гомеопатичними препаратами.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Стадник Наталія Миколаївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, УЗ-фахівець, проводить консультації, займається лікуванням порушень циклу (оваріо-менструального), хвороб шийки матки, безпліддя (жіночого), гіперплазії молочних залоз, а також здійснює ведення вагітних різних груп ризику.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Шаверська Валентина Володимирівна на Doc.ua
Лікар Шаверська є провідним акушером-гінекологом. Валентина Володимирівна була ініціатором використання в центрі радіохвильової хірургії при різних патологіях шийки матки. Має досвід роботи в державних і приватних клініках міста Києва. Є активним учасником форумів з питань профілактики, діагностики та лікування патологій шийки матки. Займається діагностикою та лікуванням захворювань жіночої репродуктивної системи: запальні захворювання, інфекції, що передаються статевим шляхом, патології шийки матки, порушення менструального циклу, порушення в пре- і менопаузального періоді
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Ошовська Інна Олександрівна на Doc.ua
Головний лікар, акушер-гінеколог, УЗ-фахівець. Експерт в області діагностики вроджених вад розвитку і патологічних станів плода.