Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Гнатюк  Ганна  Володимирівна на Doc.ua

Відгуки про Гнатюк Ганна Володимирівна

Ганна Володимирівна – лікар акушер-гінеколог. Медичний директор центру Візіум. Веде прийом дорослих та дітей. Пріоритетні напрямки практичної діяльності: діагностика та лікування гінекологічних захворювань; проведення профілактичних оглядів, зокрема. для дівчаток у дитячому та підлітковому віці. Також лікар веде вагітність.

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Надія 20 Квітень 2024
До лікаря зверталася вже не перший раз, це був повторний прийом. Все, що я хотіла почути, я почула. Лікар допомогла і порадила, дала відповіді на всі запитання. Лікар мене заспокоїла, цілком і абсолютно задоволена роботою лікаря
Христина 19 Квітень 2024
Ірина 17 Квітень 2024
Все було відмінно. Лікар позитивна, щира і добра людина, фахівець своєї справи. Прийом сподобався
Вероніка 16 Квітень 2024
Софія 04 Квітень 2024
Візит пройшов нормально.
Анастасія 16 Вересень 2023
Консультація була дуже компетентна, лікар все розповіла, залишилось гарне враження. У дитини був перший огляд, дитина не боялась, для нас це важливо. Лікар знайшла контакт з дитиною, була коректною та ввічливою
Валерія 29 Липень 2023
Візитом до лікаря залишились задоволені - вона виявилась чудовим фахівцем, що може знаходити підхід до дітей, і моя дитина сказала, що їй не страшно спілкуватися з Ганною Володимирівною й в майбутньому. Отримали допомогу в повному обсязі. Надалі, за потреби будемо звертатись саме до неї. Рекомендуємо.