Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог, УЗИ-специалист Гнатюк  Анна  Владимировна на Doc.ua

Отзывы о Гнатюк Анна Владимировна

Анна Владимировна - врач акушер-гинеколог. Медицинский директор центра Визиум. Ведёт прием взрослых и детей. Приоритетные направления практической деятельности: диагностика и лечение гинекологических заболеваний; проведение профилактических осмотров, в т.ч. для девочек в детском и подростковом возрасте. Также доктор ведёт беременность.

Проверенные отзывы о враче отзывов

Надія 20 Апрель 2024
До лікаря зверталася вже не перший раз, це був повторний прийом. Все, що я хотіла почути, я почула. Лікар допомогла і порадила, дала відповіді на всі запитання. Лікар мене заспокоїла, цілком і абсолютно задоволена роботою лікаря
Христина 19 Апрель 2024
Ірина 17 Апрель 2024
Все було відмінно. Лікар позитивна, щира і добра людина, фахівець своєї справи. Прийом сподобався
Вероніка 16 Апрель 2024
Софія 04 Апрель 2024
Візит пройшов нормально.
Анастасія 16 Сентябрь 2023
Консультація була дуже компетентна, лікар все розповіла, залишилось гарне враження. У дитини був перший огляд, дитина не боялась, для нас це важливо. Лікар знайшла контакт з дитиною, була коректною та ввічливою
Валерія 29 Июль 2023
Візитом до лікаря залишились задоволені - вона виявилась чудовим фахівцем, що може знаходити підхід до дітей, і моя дитина сказала, що їй не страшно спілкуватися з Ганною Володимирівною й в майбутньому. Отримали допомогу в повному обсязі. Надалі, за потреби будемо звертатись саме до неї. Рекомендуємо.