Сторінка 23: Гінекологи в Києві

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Кущ Володимир Миколайович на Doc.ua
Акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук, досвід роботи якого становить 34 роки. Успішно лікує такі захворювання, як ерозія та дисплазія шийки матки, ІПСШ, кіста яєчника, ендометріоз, ендометрит, міома матки та ін.
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Михайлюк Алла Миколаївна на Doc.ua
Висококваліфікований лікар з великим досвідом роботи (більше 30-ти років). До кола професійних інтересів даного фахівця входить діагностика і лікування різних гінекологічних захворювань, а також патологій пов'язаних з порушенням гормонального фону
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Дріняєва Віра Володимирівна на Doc.ua
Віра Володимирівна спеціалізується на лікуванні безпліддя у жінок, фіброміоми матки, хвороб запальної природи. Лікар Дріняєва проводить кольпоскопію, УЗ-діагностику, діагностичне вишкрібання, установку / видалення спіралі.
Лікар Гінеколог Островська Оксана Йосипівна на Doc.ua
Оксана Йосипівна проводить гінекологічний огляд, займається діагностикою та лікуванням запалень зовнішніх статевих органів, піхви, матки, придатків, яєчників, а також каналів, які з’єднують ці органи. Лікує молочницю (кандидоз), дисплазію і ерозію шийки матки, трихомоніаз, опущення піхви, клімактеричні розлади, хламідіоз, кондиломи, бартолініт. Лікар проводить УЗ-діагностику органів малого тазу та діагностику молочних залоз.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Онколог, Онкогінеколог Нужна Тетяна Павлівна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на проведенні таких діагностичних і лікувальних процедур, як кольпоскопія, радіохвильова терапія, біопсія шийки матки, ендометрія, ультразвукове обстеження. Веде вагітність у жінок, консультує з питань контрацепції. Лікує порушення менструального циклу і захворювання, які передаються статевим шляхом
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Бугро Вікторія Валеріївна на Doc.ua
Вікторія Валеріївна діагностує і лікує інфекції, що передаються статевим шляхом у жінок, запальні захворювання ОМТ, дисгормональні стани в гінекології, деякі форми безпліддя, патології шийки матки та патологічний клімакс.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Котов Олександр Володимирович на Doc.ua
Олександр Володимирович є головним лікарем медичного центру "Здоров'я столиці", кваліфікованим акушером-гінекологом, вільно володіє всіма діагностичними та терапевтичними методами, включаючи УЗД в гінекології, озонотерапію в гінекології і ін.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Праховник Ольга Артурівна на Doc.ua
Лікар Праховник О.А. є директором клініки "Vita", кваліфікованим акушером-гінекологом, фахівцем з комплексної терапії гінекологічної патології будь-якого характеру з використанням сприятливих і високоефективних методів.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Ендокринолог, Гінеколог-ендокринолог Зінченко Галина Гаврилівна на Doc.ua
Лікар гінеколог-ендокринолог, має більше 30 років стажу роботи, займається лікуванням урогенітальних інфекцій, передракових захворювань, преклімакса і ін.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Мамолог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Демишева Інна Володимирівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, фахівець з УЗ-діагностики в акушерстві та гінекології, мамолог. Брала участь в наукових виставках, семінарах і конференціях по своїй спеціальності.