Сторінка 22: Гінекологи в Києві

Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Москаленко Ганна Федорівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст вищої категорії, головне завдання якого полягає в збереженні жіночого здоров'я. Проводить УЗД-дослідження і кольпоскопію для постановки правильного діагнозу для подальшого успішного лікування кісти яєчника, ЗПСШ, жіночого безпліддя та ін.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Карпук Петро Іванович на Doc.ua
Петро Іванович займається питаннями раннього діагностування та терапії таких патологічних гінекологічних станів, як жіноче безпліддя, невиношування вагітності, порушення менструального циклу, хвороби шийки матки, ендометріоз та ін. Також, лікар Карпук регулярно відвідує форуми та конференції, присвячені жіночому здоров'ю.
Оптіма-фарм на Солом'янській
Консультация акушера-гинеколога - 420 грн. Повторная консультация - 330 грн.
ул. Соломенская, 33, 1-й этажна карті
Солом'янський
Лікар УЗД-фахівець, Гінеколог, Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог Редько Наталія Олександрівна на Doc.ua
Основні напрямки лікарської діяльності Наталії Олександрівни це лікування ендокринних гінекологічних захворювань, супровід вагітності, лікування безпліддя і невиношування вагітності, лікування патології шийки матки, ультразвукова діагностика гінекологічної патології.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Тріско Христина Геннадіївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, дитячий гінеколог, гінеколог-ендокринолог, УЗ-фахівець. Консультує, проводить УЗД, виконує процедури кріодеструкції, лазерної коагуляції, аргоноплазменної коагуляції. Є консультантом з питань грудного вигодовування.
Інсайт Медікал, клініка сімейної медицини
Прием гинеколога-эндокринолога – 600 грн.
пр-т Петра Григоренка,13 Бна карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Овчинникова Наталія Володимирівна на Doc.ua
Доктор Овчинникова всебічно вивчає проблеми сучасної гінекології, лікар займається терапією безпліддя, ендокринних дисфункцій в гінекології, інфекцій і запалень, проводить спостереження і підготовку до вагітності, родів.
Vita Medical (Віта Медікал) на Бальзака
вул. Оноре де Бальзака, 80на карті
Деснянськийм. Лісова
Віта Медікал (Vita Medical) на Оболоні
Повторный прием – 300гривен.
вул. Зої Гайдай, 5ана карті
Оболонськийм. Мінська
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Проценко Надія Захарівна на Doc.ua
Лікар Проценко Н.З. здійснює консервативне і хірургічне усунення патологій в гінекології, включаючи видалення поліпів і кіст жіночих статевих органів, терапію ерозії і дисплазії. Також Надія Захарівна проводить корекцію порушень менструального циклу.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Какацій Вікторія Юріївна на Doc.ua
Має багаторічний досвід роботи в багатопрофільній клініці лазерної та ендоскопічної хірургії зі щоденною роботою в операційній. Виконує лапароскопічні та лазерні операції на жіночих статевих органах. Володіє всіма видами амбулаторної діагностики та лікування
Лікар Гінеколог Абабкова Галина Миколаївна на Doc.ua
Абабкова Галина Миколаївна
Галина Миколаївна проводить УЗД органів малого таза, розсічення синехій, спеціалізується на діагностиці, лікуванні захворювань, пов'язаних з порушенням статевого розвитку, запальних захворювань, кісти яєчників і т.д. Лікар спеціалізується на дитячій гінекології. У лікуванні використовує методи як гінекології, так і психології, гомеопатії, фізіотерапії.
Дитяча гінекологія на Відрадному 55
пр. Відрадний, 55на карті
Солом'янськийм. Шулявська
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Загребельна Людмила Григорівна на Doc.ua
Людмила Григорівна здійснює лікування патологій шийки матки, хвороб органів малого тазу (запальних), ендокринних порушень, безпліддя, застосовує консервативні методи лікування міоми матки, доброякісних утворень яєчників, проблем невиношування.
«ОН Клінік» в Києві
Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога з УЗД - 900 грн. , Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога - 480 грн., ОНЛАЙН-Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога - 540 грн., ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога - 480 грн.
вул. Московська 46/2на карті
Печерськийм. Арсенальна
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог, Мамолог Кравчук Інна Іванівна на Doc.ua
Інна Іванівна є досвідченим акушером-гінекологом, гінекологом-ендокринологом, мамологом, фахівцем у сфері дитячої та підліткової гінекології. Проводить ультразвукові дослідження, терапію захворювань шийки матки та інших хвороб жіночих статевих органів. Займається лікуванням запальних, дистрофічних захворювань вульви, хронічного ендометриту, рецидивних ендо-, екзоцервіціта за допомогою плазмоліфтінгу