Сторінка 22: Гінекологи в Києві

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Фененко Вікторія Сергіївна на Doc.ua
Доктор Фененко В.С. є оперуючим гінекологом, фахівцем з терапії всього спектра гінекологічних патологій, ведення ускладненої вагітності з екстрагенітальною патологією, УЗД та ін.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Кириліна Тетяна Сергіївна на Doc.ua
Проводить процедуру кольпоскопії, вагінального і абдомінального ультразвукового дослідження, радіохвильової хірургії шийки, біопсію шийки матки, ін'єкції в шийку матки і ін.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Касаткіна Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Тетяна Олександрівна займається лікуванням жіночого безпліддя, гормональних порушень (аменорея, дисменорея). Доктор Касаткіна проводить гістероскопію, метросальпінгографію, гістеросальпінгографію. Також спеціалізується на проведенні ультразвукових досліджень молочних і щитовидної залоз, органів малого таза, проводить УЗД при вагітності
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Невролог, Сімейний лікар Тесленко  Олена  Євгенівна на Doc.ua
Лікар здійснює діагностику вагітності, спостереження за вагітними, раннє виявлення ускладнень вагітності і пологів, лікування та нагляд за породіллями. Олена Євгенівна організовує та проводить диспансеризацію гінекологічних хворих. Застосовує сучасні методи профілактики, лікування та реабілітації в межах своєї спеціальності. Лікар володіє всіма методами амбулаторного і стаціонарного лікування. Надає швидку і невідкладну медичну допомогу хворим акушерсько-гінекологічного профілю. Дотримується принципів медичної деонтології.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Стретович Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Акушер-гінеколог спеціалізується на лікуванні кольпітів, вагінітів, ЗПСШ, жіночого безпліддя, порушень менструального циклу, захворювань шийки матки (дисплазія, лейкоплакія, ерозія). Також допомагає спланувати вагітність і як слід до неї підготуватися
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог Стрелко Галина Володимирівна на Doc.ua
Доктор медичних наук
Галина Володимирівна – головна лікарка та медична директорка Медичного центру «Айвімед», докторка мед. наук, професорка, лікарка – акушерка-гінекологиня вищої категорії, репродуктологиня. На рахунку лікаря більше 40 наукових публікацій.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Колеснікова Світлана Олексіївна на Doc.ua
Світлана Олексіївна є фахівцем з акушерства, гінекології, УЗ-діагностики в гінекології. Вона займається лікуванням порушень гормональної природи (в тому числі і дисфункції менструального циклу), лікуванням хвороб шийки матки. Також доктор Колесникова займається різнобічними питаннями, що виникають при плануванні сім'ї.
Лікар Гінеколог Гребінь Людмила Василівна на Doc.ua
Спеціаліст в напрямку консервативної і хірургічної терапії в гінекології, здійснює УЗД і подальше призначення лікування різних патологій (аменореї, міоми матки, дисплазії шийки матки).
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Тарасенко Юлія Володимирівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, спеціалізується на загальній гінекології, лікуванні різних невідкладних захворюваннях жіночих репродуктивних органів.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог Парпалей Кароліна Костянтинівна на Doc.ua
Сфера особливих інтересів – лікування безпліддя, діагностика та лікування патології шийки матки, скринінгове ультразвукове дослідження в І триместрі вагітності.