Сторінка 28: Гінекологи в Києві

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Хірург Рябошенко Олексій Анатолійович на Doc.ua
Акушер-гінеколог першої категорії, учасник миротворчої гуманітарної місії ООН, працював і викладав в госпіталях Лівії, Східного Тимору, займається веденням нормальної і патологічної вагітності, оперативними гінекологічними втручаннями, діагностикою УЗД в гінекології.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Палієнко Оксана Юріївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, головний лікар медичного центру "Вемар" з 2005 р. Проводить кольпоскопію, апаратне лікування захворювань шийки матки, УЗД органів малого таза.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Бальбух Наталія Петрівна на Doc.ua
Наталя Петрівна проводить всебічну терапію фонових і передракових патологій жіночих статевої сфери, запальних процесів, патологічного клімаксу, проблеми безпліддя, патологій фізіологічної вагітності.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Кудріцька  Лівія Георгіївна на Doc.ua
Лівія Георгіївна лікар акушер – гінеколог вищої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шийки матки, лікуванні запальних процесів, порушень менструального циклу, ведення вагітності, лікування безплідності, лікування клімактеричних розладів, гормональних порушень. Також лікар проводить УЗД.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Мамонова Тетяна Олегівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог, має вищу категорію, володіє ультразвуковими і кольпоскопічними методами діагностики, здійснює лікування патологій ендокринної гінекології, захворювань шийки матки, запальних захворювань і доброякісних новоутворень матки і придатків, безпліддя.
Лікар Гінеколог Колібабачук Олеся Анатоліївна на Doc.ua
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець Солодовник Олександр на Doc.ua
Олександр Солодовник - лікар першої категорії з більш ніж 13-річним досвідом роботи, висококваліфікований фахівець. Проводить ультразвукову діагностику органів черевної порожнини, органів малого таза, щитовидної залози, молочних залоз. Володіє всіма сучасними методиками УЗД досліджень, в тому числі при патологіях жіночої статевої сфери
Лікар Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Соломка Марина Вікторівна на Doc.ua
Доктор Соломка Марина Вікторівна спеціалізується в області гінекології, репродуктології, узд-діагностики
Лікар Гінеколог, Хірург Дмитрук  Євгеній  Петрович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Євген Петрович хірург-гінеколог, доктор медичних наук. Спеціалізується лікар на хірургічному лікуванні гінекологічних захворювань (гістероскопічних, лапароскопічних, реконструктивних і пластичних операціях).
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець Семенюта Ілля Олександрович на Doc.ua
Лікар проводить амбулаторний прийом, ведення та лікування гінекологічних пацієнтів: лікування запальних захворювань, лікування захворювань шийки матки, проблеми безплідності, порушення менструального циклу, питання контрацепції, корекція гормонального рівня. Надає невідкладну допомогу у гінекології, передопераційну підготовку, оперативне лікування, ведення хворих у ранньому післяопераційному періоді з упором на максимальну малоінвазивність та сучасність до підходу лікування всіх гінекологічних нозологій.