Сторінка 28: Гінекологи в Києві

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Макуха Олена Миколаївна на Doc.ua
Олена Миколаївна протягом багатьох років професійно займається терапією ендокринних порушень в гінекології, гострих і хронічних запалень, неспецифічних запальних захворювань в гінекології і ін. Займається веденням вагітності, діагностикою та лікуванням безпліддя
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Мамолог Радченко Олена Миколаївна на Doc.ua
Олена Миколаївна спеціалізується на лікуванні захворювань жіночої репродуктивної системи. Володіє комплексом методик терапії патологій шийки матки. Займається підбором, постановкою контрацептиву. Проводить обстеження для з'ясування причин безпліддя, консультує з питань підготовки до зачаття.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Титенко Аріна Юріївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, спеціалізується на дитячій і підлітковій гінекології. Займається питаннями гінекології та ендокринології дитячого, а також підліткового віку.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Грищук Ксенія Олександрівна на Doc.ua
Грищук Ксенія Олександрівна
Ксенія Олександрівна надає консультативну та терапевтичну допомогу при проблемах з частини ендокринної гінекології. Також надає оперативну допомогу при патологіях шийки матки (лапаро-і гістерсокопія), спостерігає вагітних жінок та ін.
Лікар Гінеколог Козаченко Надія Миколаївна на Doc.ua
Лікар-гінеколог виконує інструментальну діагностику патології жіночих репродуктивних органів - кольпоскопію, ультразвукову діагностику органів малого таза, призначає комплексне лікування, при необхідності застосовує методи діатермокоагуляції, кріотерапії. Веде консультативний прийом з усіх аспектів порушень гормонального фону, порушень менструального циклу, проблем із зачаттям і т. Д.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Парпалей Кароліна Костянтинівна на Doc.ua
Пріоритетні напрямки роботи - ведення вагітності, скринінгове ультразвукове дослідження в І та ІІ триместрах вагітності, гінекологічний прийом, діагностика та лікування патології шийки матки.
Медичний центр «Айвімед»
вул. Антонова, 2б ЖК «Шервуд»на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Кущ Володимир Миколайович на Doc.ua
Кущ Володимир Миколайович
Акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук, досвід роботи якого становить 34 роки. Успішно лікує такі захворювання, як ерозія та дисплазія шийки матки, ІПСШ, кіста яєчника, ендометріоз, ендометрит, міома матки та ін.
Здравиця (Zdravitsa), клініка сімейної медицини
Повторная консультация - 240 грн.
вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В в бук.А, секція Дна карті
Печерський
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Дріняєва Віра Володимирівна на Doc.ua
Дріняєва Віра Володимирівна
Віра Володимирівна спеціалізується на лікуванні безпліддя у жінок, фіброміоми матки, хвороб запальної природи. Лікар Дріняєва проводить кольпоскопію, УЗ-діагностику, діагностичне вишкрібання, установку / видалення спіралі.
Євмакс на Щербакова
вул. Щербакова, 52на карті
Шевченківськийм. Нивки
Лікар Гінеколог-ендокринолог, Гінеколог, УЗД-фахівець Михайлюк Алла Миколаївна на Doc.ua
Висококваліфікований лікар з великим досвідом роботи (більше 30-ти років). До кола професійних інтересів даного фахівця входить діагностика і лікування різних гінекологічних захворювань, а також патологій пов'язаних з порушенням гормонального фону
Доступний лікар
вул. Кудрявська, 31/33на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Короп Злата Анатоліївна на Doc.ua
Завідуюча відділенням гінекології клініки "ilaya". Спеціалізується на лікуванні гінекологічних патологій (патології шийки матки, клімактеричні патології, безпліддя); займається спостереженням за вагітностю.