Сторінка 31: Гінекологи в Києві

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Андрєєва Неля Михайлівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, проводить діагностичні процедури, а також призначає лікування при порушеннях менструального циклу, ерозії шийки матки, жіночому безплідді, інфекцій, що передаються статевим шляхом та ін.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог Подібна Тетяна Вікторівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог. Діагностує, лікує патології молочної залози, ендокринні проблеми з гінекології, безпліддя. Веде вагітність.
Лікар Гінеколог Добровольська Лариса Анатоліївна на Doc.ua
Добровольська Лариса Анатоліївна
Дитячий і підлітковий гінеколог вищої категорії понад 20-ти років займається лікуванням запальних процесів органів малого тазу, інфекцій, гормональних захворювань, вроджених патологій жіночих статевих органів. Виконує професійну діагностику і огляд, використовуючи сучасні методики.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Атюшкіна Тетяна Вікторівна на Doc.ua
Лікар лікує захворювання органів малого таза, шийки матки і що передаються статевим шляхом. Проводить такі процедури, як кольпоскопія, УЗД органів малого тазу, радіохвильову терапію і кріодеструкцію.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог Ярошовець Наталія Сергіївна на Doc.ua
Наталія Сергіївна — акушер-гінеколог і лікар пренатальної діагностики. Спеціалізується на лікуванні патологій шийки матки, спостерігає за вагітністю, включаючи складні випадки з патологіями плоду. Надає медичні послуги з проведення УЗД органів черевної порожнини та нирок, органів малого таза, молочних залоз і щитовидної залози
КДЦ Святошинського району, філіал №1
ул. Чернобыльская, 5/7на карті
Святошинськийм. Академмістечко
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Чорнописька Юлія Федотівна на Doc.ua
Юлія Федотівна займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань і патологій. Виконує кольпоскопію, УЗД органів малого тазу, радіохвильової коагуляції шийки матки та ін. Займається лікуванням запальних захворювань органів малого таза, інфекцій, що передаються статевим шляхом, гормональних порушень
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Ендокринолог, УЗД-фахівець Накай Наталія Юріївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог допомагає вирішити проблеми, які пов'язані з зачаттям, ведення вагітності, а також народженням дитини. Займається лікуванням ендокринних і запальних захворювань у жінок, безпліддя, патології шийки матки
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Ющик Валерій Володимирович на Doc.ua
Ющик Валерій Володимирович
Акушер-гінеколог, кандидат медичних наук займається питанням жіночого безпліддя і гормональних порушень, пов'язаних з ним, лікуванням запальних і інфекційних захворювань жіночої статевої системи.
Сан Медікел клінік (San Medical Clinic)
пл. Святошинська, 1на карті
Святошинськийм. Житомирська
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Силаєва Ольга Петрівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог. Пріоритетний напрямок в роботі - лікування всіх видів безпліддя, захворювань, які передаються статевим шляхом, ендокринних порушень і патологій шийки матки.
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Марченко Мирослава Костянтинівна на Doc.ua
Лікар-гінеколог працює з пацієнтами з порушенням оваріо-менструального циклу і менопаузі. Допомагає в плануванні і веде вагітність. Проводить радіохвильове лікування ерозії, дисплазії шийки матки і хімічну коагуляцію ерозії, лікує кольпіт, вагініт, молочницю і ін.