Сторінка 37: Гінекологи в Києві

Сьогодні, 16 Червня
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог Галі Аля Шабанович на Doc.ua
Завідувач відділенням гінекології, проводить лікування пацієнтів як амбулаторно, так і в умовах стаціонару, проводить процедуру ультразвукового дослідження.
Лікар Гінеколог Хананова Фатіма Кушуковна на Doc.ua
Лікар-гінеколог дитячого та підліткового віку здійснює огляд, діагностику і лікування хвороб статевої системи у дівчаток: запальних процесів, інфекційних захворювань, порушень менструального циклу
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Микитенко Наталія Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні інфекційно-запальних захворювань в гінекології, діагностиці та лікуванні патології шийки матки, гормональних порушень. Консультує з питань вагітності та планування сім'ї. Автор 5 наукових публікацій, призер науково-практичних конференцій молодих вчених. Учасник щорічних з'їздів і конференцій в медицині.
Лікар Гінеколог Воробченко Наталія Олександрівна на Doc.ua
Наталія Олександрівна допомагає пацієнткам в питаннях планування сім'ї, діагностує і лікує запальні захворювання жіночої статевої сфери, безпліддя і гормональні порушення. Практичну діяльність лікар постійно поєднує з курсами підвищення кваліфікації, конференціями і симпозіумами
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Шекера Ірина Олегівна на Doc.ua
Шекера Ірина Олегівна
Акушер-гінеколог (вища категорія), проводить лікування безпліддя, фіброміоми матки, патологій шийки матки, ІПСШ (уреаплазмоз, хламідіоз, трихомоніаз), займається питаннями контрацепції. Кандидат медичних наук.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Ролдугіна Ганна Олександрівна на Doc.ua
Доктор працює як з пацієнтками, яким не виповнилося 18-ти, так і з дорослими. В діагностиці використовує УЗ-дослідження органів малого таза, кольпоскопію. Проводить радіохвильове лікування патології шийки матки, лікує безпліддя, запальні захворювання органів малого таза, порушення менструального циклу. Допомагає планувати вагітність, підібрати метод контрацепції, веде вагітності, займається пацієнтками з невиношуванням вагітності.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Постолова Наталія Миколаївна на Doc.ua
Наталія Миколаївна - кваліфікований акушер-гінеколог. Проводить діагностику, лікування і профілактику патологій шийки матки, запальних захворювань репродуктивних органів у жінок. Виконує корекцію ендокринних порушень і лапароскопічні операції жіночих статевих органів
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Яремчук Наталія Володимирівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Проводить діагностику і лікування широкого спектру захворювань жіночої статевої сфери, включаючи маткові патології; спостерігає пацієнток в період вагітності.
Меднайс, медична клініка
пр-т Правди, 19ана карті
Подільськийм. Сирець
Виклик додому
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Гінеколог Каюкова Таїсія Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві, гінекології та ендокринології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, призначає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: кандидоз, дисплазія шийки матки, хламідіоз, гонорея, сифіліс та інші
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Здорик Людмила Василівна на Doc.ua
31рік досвіду
Займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Проводить такі процедури, як кольпоскопія, кріотерапія, діатермоконізація шийки матки, діагностичні вискоблювання, біопсія шийки матки, вакуум-аспірація тощо.
КДЦ Шевченківського району, філіал №2
вул. Пимоненка, 10на карті