Сторінка 40: Гінекологи в Києві

Сьогодні, 23 Червня
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог Юсібова Анжеліка Джумшудовна на Doc.ua
Допомагає пацієнтам з безпліддям, патологією шийки матки, захворюваннями, що передаються статевим шляхом. Також консультує сімейні пари, спостерігає за вагітностю. Проводить кріодеструкцію, радіохвильову терапію для лікування шийки матки.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Хоменко Юлія Дмитрівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог займається діагностикою та лікуванням гінекологічних проблем. У тому числі спеціалізується на УЗД-діагностиці, супроводжує пацієнток для оперативного лікування при виявленні гінекологічної або онкогінекологічної патології. Лікує захворювання, що передаються статевим шляхом, патології шийки матки, проводить розтин абсцесу бартолінової залози
Медичний центр «Медикс»
Повторная консультация гинеколога — 300 грн.
вул. Урлівська, 30на карті
Дарницькийм. Осокорки
Медичний центр «Ірис»
вул. Мишуги, 3-Вна карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Онкогінеколог, Онколог, Гінеколог Моллаєва Ума Рашидівна на Doc.ua
51рік досвіду
Ума Рашидовна є провідним фахівцем медичного центру "Допомога плюс". Спеціалізується на лікуванні передракових станів і патологій жіночих статевих органів.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Аверіна Ганна Олександрівна на Doc.ua
Доктор Аверіна А.О. надає спеціалізовану допомогу пацієнткам із запальними захворюваннями, що стосуються репродуктивної системи, доброякісними пухлинами (фіброміома матки, кіста яєчника), передраковими станами, безпліддям, проблемами з менструальним циклом і ін.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Мамолог Майструк Світлана Василівна на Doc.ua
Консультує, проводить діагностику і лікування безпліддя, а також гінекологічних захворювань, таких як патологія шийки матки, фіброміома, ІПСШ, різні запальні процеси. Веде спостереження вагітних, в тому числі з різним ступенем ризику. Консультує з питань здоров'я молочної залози.
Здравиця (Zdravitsa), клініка сімейної медицини
Консультация гинеколога – 250 грн. Консультация акушера-гинеколога – 330 грн. Консультация маммолога – 250 грн.
вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В в бук.А, секція Дна карті
Печерський
КДЦ Святошинського району, філіал №1
ул. Чернобыльская, 5/7на карті
Святошинськийм. Академмістечко
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог Ганущак Андрій Васильович на Doc.ua
Спеціаліст по інтимної пластичної хірургії (косметогінекологіі), сексології та репродуктивного здоров'я. Основна сфера діяльності доктора Ганущака А. В. - інтимна естетика і пластична хірургія, інтимна косметологія, лазерна естетика - «косметогінекологія», сексологія, гінекологічна ендокринологія та репродуктивне здоров'я. А також виявлення та усунення причин, що призводять до безпліддя, шляхом корекції роботи гормональної системи і проведення протизапальної і противоспаїчної терапії. Крім цього, лікар здійснює лікування патології ш
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Коломацька Олена Іванівна на Doc.ua
Доктор Коломацька Є.І. виконує весь спектр амбулаторних, діагностичних і хірургічних операцій в гінекології, супроводжує жінок на етапі вагітності, проводить консервативну терапію. Авторству Олени Іванівни належить безліч медичних публікацій і робіт. Виступає в якості консультанта в проекті «Справжні лікарі».
Клініка «Шлюб і сім'я»
пр. Лобановського, 4Бна карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Чернуха Людмила Сергіївна на Doc.ua
Доктор Чернуха Л.С. здійснює терапію патологічних, вікових та дисгормональних порушень в роботі органів репродукції у жінок. Людмила Сергіївна володіє методикою радіохвильового лікування шийки матки, проводить прицільну біопсію, кольпоскопічний огляд, УЗД малого таза
Лікар Гінеколог Неймарк Святослав Леонідович на Doc.ua
Лікар-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, лікар-фахівець онкогінеколог, провідний спеціаліст клініки "Профімед". Спеціалізований прийом по захворюваннях шийки матки, діагностика та лікування гінекологічних інфекцій (ІПСШ), запальних процесів, ендометріозу і безпліддя. Класичний онкопрофілактичний огляд.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог Гуцуляк Оксана Володимирівна на Doc.ua
Гінеколог, репродуктолог, фахівець в таких напрямках, як оперативна і малоінвазивна гінекологія. Досконало володіє кріодеструктивним методом лікування патологій шийки матки, лазерною вапоризацією ділянок ураження шийки матки, проводить гінекологічний масаж, медикаментозне переривання вагітності та ін.