Сторінка 41: Гінекологи в Києві

Сьогодні, 23 Червня
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Дем'яненко Леся Володимирівна на Doc.ua
Спеціалізується на лікуванні репродуктивної сфери у жінок. Виявляє кандидоз, трихомоніаз, ерозію шийки матки, дисплазію, вульвіт, вульвовагініт, вагініт, мікоплазмоз та інші хвороби.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Диханова (Масальська) Марина Юріївна на Doc.ua
Лікар-гінеколог лікує запальні захворювання органів малого тазу, захворювання, що передаються статевим шляхом, порушення менструального циклу. Підбирає індивідуальні методи контрацепції, проводить кольпоскопію, забір біоматеріалу для досліджень, установку і видалення ВМС і інші гінекологічні процедури
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Басс Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Тетяна Олександрівна – лікар акушер-гінеколог. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних патологій. Надає повний комплекс послуг гінекологічного спектру. Проводить кольпоскопію, консультації гінеколога щодо спостереження вагітних, УЗД органів малого тазу (трансабдомінальний, трансвагінальний), УЗ доплерометрію артерій пуповини плода.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Швець Ірина Василівна на Doc.ua
Ірина Василівна лікує статеві інфекції, патології матки і яєчників, підбирає контрацептиви і веде вагітних. Проводить діагностику гінекологічних захворювань (УЗД, кольпоскопія, забір матеріалу для лабораторних досліджень).
Лікар Гінеколог-ендокринолог, Акушер-гінеколог, Гінеколог Довбня Тетяна Віталіївна на Doc.ua
Тетяна Віталіївна - дипломований лікар-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, її основними напрямками роботи є лікування запальних захворювань жіночої статевої системи, корекція гормональних порушень, проведення кольпоскопії і ультразвукової діагностики органів малого таза. Доктор активно відвідує наукові конференції, семінари та майстер-класи, підвищуючи свій професійний рівень.
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
Сокращенная консультация — 390 грн.
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Журавльова Вікторія Сергіївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, спеціаліст з УЗ-діагностики в перинатології, гінекології. Пріоритетні напрямки роботи - ведення вагітності, УЗД в акушерстві та гінекології, діагностика та лікування гормональних порушень, діагностика і лікування запальних захворювань органів малого таза і захворювань, що передаються статевим шляхом, діагностика та лікування патології шийки матки.
Лікар УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог, Гінеколог Арамян Ані В'ячеславівна на Doc.ua
Ані В'ячеславівна проводить діагностичне вишкрібання порожнини матки, кольпоскопію, УЗД жіночих статевих органів, щитовидної і молочних залоз. Виявляє патології шийки матки і безпліддя у жінок. Обстежує сімейні пари перед проведенням ЕКЗ
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Мартіросова Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується акушерстві та гінекології. Займається лікуванням таких захворювань, як: патології шийки матки, порушення менструального циклу і інші
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Беледа-Ларцева Оксана Ростиславівна на Doc.ua
Лікар Беледа-Ларцева спеціалізується на виявленні профпатології з гінекологічного профілю, складанні індивідуальних схем лікування хвороб жіночої репродуктивної системи, діагностуванні хвороб онкологічної природи (на ранній стадії). Оксана Ростиславівна проводить кольпоскопію, діатермокоагуляцію, метросальпінгографію, антигомотоксичну терапію за допомогою препаратів «Heel».
Лікар УЗД-фахівець, Гінеколог, Акушер-гінеколог Приходько Вікторія Леонідівна на Doc.ua
Лікар-гінеколог, УЗД-фахівець, здійснює діагностику в гінекології за допомогою УЗД-апарату, кольпоскопа, а також проводить терапію міоми матки, аменореї, кісти яєчника, вагініту і ін. Проводить консультування з питань підбору гормональної терапії в різних клінічних випадках, діагностує і лікує патології шийки матки