Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Хірург Жегулович Володимир Генріхович на Doc.ua

Відгуки про Жегулович Володимир Генріхович

Спеціаліст у сфері онкогінекології та гінекологічної хірургії, володіє малоінвазивними органозберігаючими методами і активно застосовує їх на практиці. Підготував трьох кандидатів медичних наук (науковий керівник трьох захищених кандидатських дисертацій). Три почесних грамоти Міністерства охорони здоров'я України (міністри Поляченко Ю., Князевич В., Мусій О.). Одна «Почесна грамота Київського міського голови» (Омельченко)

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Надія 17 Березень 2020
Оксана 11 Березень 2020
Очень хороший доктор, все объяснил, все прошло на высшем уровне.
Людмила 10 Березень 2020
Доктор очень внимательный к деталям, приятный в общении и дал хорошие рекомендации.
Юлия 28 Листопад 2019
У меня к врачу вопросов нет. Буду обращаться к ним. Самые лучшие отзывы. Я знаю этого доктора. Я специально к нему хожу, потому что у меня он лучший из возможных.
Маргарита 07 Серпень 2019
Наталья 16 Серпень 2017
Все понравилось, все хорошо.
Юлия 28 Липень 2017
У меня только положительные эмоции от этого врача. У него очень высокая категория профессиональных качеств.