Софіївська Борщагівка
Клініка сімейної медицини "Лазура Медікал" (LAZURA MEDICAL)

Клініка сімейної медицини "Лазура Медікал" (LAZURA MEDICAL)

add_box Акушерство Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Неврологія Ортопедія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр «LAZURA MEDICAL» – це сучасний багатопрофільний лікувальний заклад, що спеціалізується на наданні кваліфікованої медичної допомоги дорослим та дітям від народження. У нашому центрі працюють провідні лікарі різних кваліфікацій з багаторічним досвідом практичної роботи, кандидати медичних наук, експерти в галузі медицини, орієнтовані на максимально комфортне та безпечне для пацієнта лікування. Медичний центр оснащений сучасним медичним обладнанням експертного класу, що дозволяє провести повний спектр обстежень по діагностиці та лікуванню різних захворювань.
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
с.Софіївська Борщагівка, вул. Зелена, 6на карті
Без району

Медичний центр «LAZURA MEDICAL» – це сучасний багатопрофільний лікувальний заклад, що спеціалізується на наданні кваліфікованої медичної допомоги дорослим та дітям від народження.

У медичному центрі «LAZURA MEDICAL»  працюють провідні лікарі різних кваліфікацій з багаторічним досвідом практичної роботи, кандидати медичних наук, експерти в галузі медицини, орієнтовані на максимально комфортне та безпечне для пацієнта лікування.

«LAZURA MEDICAL»  - надає широкий спектр лабораторних досліджень у всіх основних областях клінічної патології. З «LAZURA MEDICAL» - це швидко, безпечно та надійно.

Медичний центр «LAZURA MEDICAL»  задає стандарти якості і сприяє розвитку культури медичного обслуговування в Україні в ім'я здоров'я своїх пацієнтів.

Створюй історію здоров'я разом з «LAZURA MEDICAL»!

Основні направлення в клініці:

• акушерство та гінекологія (дитяча в тому числі)
  • ведення вагітностіпереривання вагітності
  • отоларингологія
  • кардіологія
  • гастроентерологія
  • урологія дерматовенерологія
  • ортопедія і травматологія (дитяча, доросла)
  • неврологія
  • виклик лікаря додому
Назар 12 Березень 2024
Нам дуже сподобалася клініка, дуже ввічливий персонал
Юлія 26 Лютий 2024
Сподобалася клініка, все добре пройшло. У клініці дуже привітний персонал.
Ірина 25 Лютий 2024
Все дуже сподобалося у цій клініці. Все було на найвищому рівні.
Софія 23 Січень 2024
Все сподобалось у клініці.