Гінекологічний центр "НАДІЯ" на вул. Дегтярівська

Гінекологічний центр "НАДІЯ" на вул. Дегтярівська

Клініка
add_box Акушерство Гінекологія УЗ-діагностика Флебологія Хірургія Ендокринологія
Гінекологічний центр «Надія» на Дегтярівській спеціалізується на проблемах репродуктивного здоров'я жінок, надає амбулаторне та хірургічне лікування, проводить високоточну діагностику. Серед лікарів центру фахівці високого рівня, які пройшли стажування у найкращих клініках.
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 17:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Дегтярівська, 48на карті
Шевченківський м.Лук'янівська

Профільні лікарі приймають пацієнтів в індивідуальному порядку. До кожного випадку підбирається оптимальна схема лікування. Комплексні діагностичні заходи спрямовано визначення справжньої причини порушення репродуктивної системи.

Пацієнтам запропоновані такі послуги:

• консультації спеціалістів;
  • УЗД малого тазу;
  • УЗД при вагітності;
  • кольпоскопія;
  • введення та видалення ВМС;
  • аспірація ендометрію;
  • кріотерапія шийки матки;
  • передопераційний та післяопераційний огляд.

Серед переваг центру – індивідуальний підхід, новітнє обладнання, сучасні методи терапії, уважний та дбайливий персонал.

Профільні лікарі проводять облік вагітних в індивідуальному порядку. Стати на облік можна після консультації з фахівцем та після укладання контракту. Індивідуальний підхід гарантовано!

Гінекологічний центр «Надія» на Дегтярівській — одна з двох однойменних клінік, де здійснюється ендоскопічне та косметичне хірургічне лікування гінекологічних захворювань.

Алла 16 Червень 2020
Все розповіли є засоби дезінфекції.
Наталья 09 Листопад 2017
Все очень хорошо.
Катериана 25 Серпень 2017
Очень все понравилось, все профессионально, быстро.
Філії мережі
Все клініки