Медичний центр «Здоров'я родини TreeAmed»

Відгуки про клініку Медичний центр «Здоров'я родини TreeAmed»

add_box Акушерство Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Масаж ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр «Здоров'я родини TreeAmed» - це багатопрофільний заклад. У клініці кожен пацієнт може пройти комплексне обстеження, отримати лікарські консультації за напрямками: гінекології, урології, проктології, хірургії, терапії, ендокринології, флебології, дерматології, гастроентерології. Переважаючим критерієм в сервісі «Здоров'я родини TreeAmed» є виняткова турбота про комфортабельному перебування в клініці кожного пацієнта
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 16:00 access_time_filled вт : вихідний access_time_filled чт : вихідний access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Новокостянтинівська 15/15на карті
Подільський м.Тараса Шевченка м.Почайна
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
197 відгуків
Олександр 12 Квітень 2024
Хороша клініка, було все прекрасно у цій клініці.
Олег 08 Квітень 2024
Клініка хороша, персонал хороший і привітливий, зауважень не було
Наталія 05 Квітень 2024
Клініка хороша, але  знаходиться незручно, вдовж траси, клініку не дуже видно
Анастасія 01 Квітень 2024
Все пройшло чудово.
Антон 19 Січень 2024
В клініці дівчата на ресепшен розмовляють російською мовою, нам це не сподобалося
Евгений 20 Грудень 2023
Все сподобалось.
Леся 18 Грудень 2023
У клініці  приємний адміністратор. Усюди чисто, все доглянуто.
Анна 10 Листопад 2023
В клініці все сподобалось
Дмитро 03 Листопад 2023
Чекав лишніх 30 хвилин до зустрічі  з лікарем. А так загалом все сподобалось, привітний персонал.
Роман 27 Вересень 2023
Мені була призначена лікарем операція. В клініці сказали що не можуть назвати точної дати операції,  я мав подзвонити в клініку через декілька днів і тоді вони будуть знати графік лікаря. Робота клініки неорганізована
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right