Сторінка 50: Акушери-гінекологи в Києві

Сьогодні, 18 Липня
Лікар Акушер-гінеколог Яровка Ольга Олександрівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог з 5-ти річним досвідом роботи. Здобула освіту в Буковинському державному медичному університеті за спеціальністю «Лікувальна справа». Далі навчалася в Академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика та отримала спеціалізацію акушера-гінеколога
медичний центр «Проф Медікал»
Консультація первинна – 500 грн Консультація з приводу вагітності – 500 грн Консультація повторна – 470 грн
вул. Липківського, 25на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Хірург, УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог Мосендз Олена Володимирівна на Doc.ua
Олена Володимирівна володіє всіма сучасними методами діагностики, лікування і хірургічних втручань в гінекології. Лікар проводить УЗД-діагностику, кольпоскопію і т.д. Є регулярною учасницею всеукраїнських науково-практичних конференцій, симпозіумів в своїй тематиці.
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог Мельгунова Галина Валеріївна на Doc.ua
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, має вищу категорію, проходила стажування в госпіталях Павії і Мілана (Італія), в центральних госпіталях Х'юстона і Далласа (штат Техас, США). Має великий досвід практичної роботи. Спеціалізується на лікуванні ерозій, сечостатевих інфекцій (ЗПСШ), порушень циклу, захворювань жіночих статевих органів, веденні вагітності, ультразвуковій діагностиці.
Лідія-ФМ
вул. Андрія Малишка, 31на карті
Дніпровськийм. Дарниця
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Хоменко Юлія Дмитрівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог займається діагностикою та лікуванням гінекологічних проблем. У тому числі спеціалізується на УЗД-діагностиці, супроводжує пацієнток для оперативного лікування при виявленні гінекологічної або онкогінекологічної патології. Лікує захворювання, що передаються статевим шляхом, патології шийки матки, проводить розтин абсцесу бартолінової залози
Медичний центр «Ірис»
вул. Мишуги, 3-Вна карті
Дарницькийм. Позняки
Медичний центр «Медикс»
Повторная консультация гинеколога — 300 грн.
вул. Урлівська, 30на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Мамолог Майструк Світлана Василівна на Doc.ua
Консультує, проводить діагностику і лікування безпліддя, а також гінекологічних захворювань, таких як патологія шийки матки, фіброміома, ІПСШ, різні запальні процеси. Веде спостереження вагітних, в тому числі з різним ступенем ризику. Консультує з питань здоров'я молочної залози.
КДЦ Святошинського району, філіал №1
ул. Чернобыльская, 5/7на карті
Святошинськийм. Академмістечко
Здравиця (Zdravitsa), клініка сімейної медицини
Консультация гинеколога – 250 грн. Консультация акушера-гинеколога – 330 грн. Консультация маммолога – 250 грн.
вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В в бук.А, секція Дна карті
Печерський
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Коломацька Олена Іванівна на Doc.ua
Доктор Коломацька Є.І. виконує весь спектр амбулаторних, діагностичних і хірургічних операцій в гінекології, супроводжує жінок на етапі вагітності, проводить консервативну терапію. Авторству Олени Іванівни належить безліч медичних публікацій і робіт. Виступає в якості консультанта в проекті «Справжні лікарі».
Клініка «Шлюб і сім'я»
пр. Лобановського, 4Бна карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог, Онколог, Акушер-гінеколог Марченко Марія Зіновіївна на Doc.ua
Спеціаліст з широкою теоретичною базою підготовки в гінекології. Є сертифікованим фахівцем в області ендокринної гінекології, займається лікуванням порушень менструального циклу, полікістозу яєчників, вродженої дисфункції наднирників, гіперандрогенії, гіперпластичних процесів ендометрія, клімактеричних розладів і ін. Володіє сучасними підходами в діагностиці та лікуванні безплідного шлюбу. Має великий досвід з медичного супроводу фізіологічної та індукованої вагітності. Проводить діагностику і лікування пацієнток з запально-інфекційними захворюваннями статевої системи, в тому числі запаленнями органів малого таза, інфекцій, що передаються статевим шляхом. Володіє методиками УЗ-діагностики органів малого таза.
Консультативно-діагностичний центр Шевченківського району
вул. Саксаганського, 100на карті
Шевченківськийм. Університет
Лікар Гінеколог-ендокринолог, Акушер-гінеколог, Гінеколог Довбня Тетяна Віталіївна на Doc.ua
Тетяна Віталіївна - дипломований лікар-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, її основними напрямками роботи є лікування запальних захворювань жіночої статевої системи, корекція гормональних порушень, проведення кольпоскопії і ультразвукової діагностики органів малого таза. Доктор активно відвідує наукові конференції, семінари та майстер-класи, підвищуючи свій професійний рівень.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Дорощук Марія Захарівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві, гінекології, УЗД-діагностиці. Займається лікуванням таких захворювань, як: дисменорея, вагініт, вульвіт, безпліддя, дисфункціональні маткові кровотечі, дисплазія, ерозії шийки матки, кіста яєчників
«ДОБРОДІЙ», сімейний медичний центр
Доктор ведет прием с пон.-сб.: 9:30 – 14:00
вул. Чавдар, 8на карті
Лікар УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог Дерев'янко Алла Владиславівна на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар спеціалізується на терапії гормональних порушень, клімактеричних розладів, проводить різні види діагностики, в числі яких УЗД-дослідження. Займається лікуванням міоми матки, безпліддя, запальних гінекологічних захворювань.