Сторінка 46: Акушери-гінекологи в Києві

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог Бєлова Ольга Володимирівна на Doc.ua
Ольга Бєлова - провідний експерт центру в сфері ендокринної гінекології та репродуктології. Довгий час успішно займається лікуванням багатьох гінекологічних захворювань. Проводить оперативні гінекологічні втручання. Лікар допомагає правильно спланувати вагітність, з огляду на особливості пацієнтки, здійснює ведення вагітності будь-якої складності. Веде консультативний мамологічний прийом
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Пінчук Марина Іванівна на Doc.ua
Лікар УЗД-фахівець, репродуктолог, акушер-гінеколог. Спеціалізується на лікуванні безпліддя, внутрішньоматковій інсемінації, радіохвильовому лікуванні патологій шийки матки, проводить УЗ-скринінг вагітних, вакуум-регуляцію менструального циклу. Займається інтимною пластикою: пластика малих статевих губ, хірургічна дефлорація (розтин дівочої пліви), гіменопластика (відновлення дівочої пліви)
Лікар Акушер-гінеколог Бондаренко Людмила Іванівна на Doc.ua
41рік досвіду
Доктор Бондаренко веде клінічну практику як гінеколог-ендокринолог, допомагаючи пацієнткам з такими проблемами жіночого здоров'я, як: аменорея, ожиріння, мастопатія. Досліджує вплив гормональних збоїв на жіночу репродуктивну систему. Авторству Людмили Іванівни належить понад 50 наукових праць, виданих в медичній періодиці
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Новіченко Ніна Михайлівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Консультує, лікує хвороби шийки матки, запалення, захворювання, викликані уреаплазменною інфекцією (кольпіт, ендометрит та ін.). Ніна Андріївна має багаторічний досвід роботи в акушерстві та гінекології, проводить ультразвукову діагностику і володіє оперативними методиками лікування захворювань.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Тахеррафтар Бабак Махмудович на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог має великий досвід роботи. Проводить консультативні прийоми, виконує як оперативне, так і консервативне лікування гінекологічних захворювань, надає ургентну медичну допомогу при гострих станах. Крім того, доктор спеціалізується на проведенні пластичних операцій на жіночих статевих органах
Лікар Акушер-гінеколог Ступчук Ольга Леонідівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог Ольга Ступчук допомагає пацієнтам вирішити гінекологічні проблеми різної складності. Успішно лікує патології шийки матки, здійснює операції по резекції статевих губ, консультує з питань планування вагітності і веде спостереження майбутніх мам до пологів. Проводить фолікулометрію, УЗД молочних і щитовидної залози, органів малого тазу
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Сергієнко Альона Миколаївна на Doc.ua
Акушер-гінеколог, репродуктолог першої лікарської категорії. Займається питаннями зачаття, виношування і народження дитини, лікуванням жіночого безпліддя, інфекційних і запальних захворювань жіночих статевих органів.
Лікар УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог, Гінеколог Ошовська Інна Олександрівна на Doc.ua
Головний лікар, акушер-гінеколог, УЗ-фахівець. Експерт в області діагностики вроджених вад розвитку і патологічних станів плода.
Уніклініка
вул. Героїв Сталінграда, 4 корпус 4на карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар Репродуктолог, Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Котлик Юлія Олександрівна на Doc.ua
Основна спеціалізація лікаря - діагностика і лікування безпліддя, кріобіологія, ендокринна гінекологія.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Кириліна Тетяна Сергіївна на Doc.ua
Проводить процедуру кольпоскопії, вагінального і абдомінального ультразвукового дослідження, радіохвильової хірургії шийки, біопсію шийки матки, ін'єкції в шийку матки і ін.
Радомед
вул. Вишгородська, 38на карті