Сторінка 44: Акушери-гінекологи в Києві

Сьогодні, 18 Липня
Лікар Гінеколог-ендокринолог, Акушер-гінеколог Калашник Олена Борисівна на Doc.ua
Є.Б. Калашник акушер-гінеколог і гінеколог-ендокринолог, вона фахівець з репродуктології, лікуванні гінекологічних захворювань, планування сім'ї та ендокринології. Лікує патології, інфекційні та запальні процеси статевих органів.
Медичний центр «Альфа-Віта»
Повторный прием — 400 гривен. В стоимость входит консультация без осмотра в кресле и анализов
пер. Нестеровский, 13/19 на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Альфа-Віта на Драгоманова
ул. Драгоманова, 2Бна карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог Колеснікова Світлана Олексіївна на Doc.ua
Світлана Олексіївна є фахівцем з акушерства, гінекології, УЗ-діагностики в гінекології. Вона займається лікуванням порушень гормональної природи (в тому числі і дисфункції менструального циклу), лікуванням хвороб шийки матки. Також доктор Колесникова займається різнобічними питаннями, що виникають при плануванні сім'ї.
Євромед
консультация с расширенной кольпоскопией — 440 грн., повторная консультация — 250 грн
ул. Ярослава Ивашкевича, 6/8Ана карті
Оболонь
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Тарасенко Юлія Володимирівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, спеціалізується на загальній гінекології, лікуванні різних невідкладних захворюваннях жіночих репродуктивних органів.
Центр здорового життя
с осмотром — 300 грн., со схемой лечения — 350 грн.
вул. Предславинська, 29на карті
Печерськийм. Палац Україна
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Парпалей Кароліна Костянтинівна на Doc.ua
Пріоритетні напрямки роботи - ведення вагітності, скринінгове ультразвукове дослідження в І та ІІ триместрах вагітності, гінекологічний прийом, діагностика та лікування патології шийки матки.
Медичний центр «Айвімед»
вул. Антонова, 2б ЖК «Шервуд»на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Кущ Володимир Миколайович на Doc.ua
Кущ Володимир Миколайович
Акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук, досвід роботи якого становить 34 роки. Успішно лікує такі захворювання, як ерозія та дисплазія шийки матки, ІПСШ, кіста яєчника, ендометріоз, ендометрит, міома матки та ін.
Здравиця (Zdravitsa), клініка сімейної медицини
Повторная консультация - 240 грн.
вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В в бук.А, секція Дна карті
Печерський
Лікар УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог, Акушер-гінеколог Гижко Олена Михайлівна на Doc.ua
Олена Михайлівна - акушер-гінеколог вищої категорії, гінеколог-ендокринолог, лікар УЗД. Спеціалізується на лікуванні безпліддя, запальних захворювань органів малого таза, гіперплазії ендометрію, вульвовагініту і інших захворювань жіночої сечостатевої системи. Виконує різні діагностичні і лікувальні процедури
EvoClinic («Евоклінік»)
Консультация акушера-гинеколога без осмотра - 380 грн .; альтернативная консультация по поводу беременности - 610 грн.;
вул. Композитора Мейтуса, 4на карті
Голосіївськийм. Виставковий центр
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Дріняєва Віра Володимирівна на Doc.ua
Дріняєва Віра Володимирівна
Віра Володимирівна спеціалізується на лікуванні безпліддя у жінок, фіброміоми матки, хвороб запальної природи. Лікар Дріняєва проводить кольпоскопію, УЗ-діагностику, діагностичне вишкрібання, установку / видалення спіралі.
Євмакс на Щербакова
вул. Щербакова, 52на карті
Шевченківськийм. Нивки
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Щербанюк Оксана Михайлівна на Doc.ua
У професійні інтереси Оксани Михайлівни входить діагностика і лікування ендометріозу, порушень менструального циклу, дисгормональних захворювань, інфекційних захворювань і запальних жіночих статевих органів, також і інфекцій, які передаються статевим шляхом (ІПСШ).
Допомога плюс на Нивках
вул. Данила Щербаковського, 52на карті
Шевченківськийм. Нивки
Лікар Акушер-гінеколог, Онкогінеколог, Онколог, Гінеколог Нужна Тетяна Павлівна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на проведенні таких діагностичних і лікувальних процедур, як кольпоскопія, радіохвильова терапія, біопсія шийки матки, ендометрія, ультразвукове обстеження. Веде вагітність у жінок, консультує з питань контрацепції. Лікує порушення менструального циклу і захворювання, які передаються статевим шляхом
Медичний центр «Верона»
с. Софіївська Борщагівка, вул. Івана Франка, 6на карті
Микільська Борщагівка
Лікар УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог, Гінеколог Бугро Вікторія Валеріївна на Doc.ua
Вікторія Валеріївна діагностує і лікує інфекції, що передаються статевим шляхом у жінок, запальні захворювання ОМТ, дисгормональні стани в гінекології, деякі форми безпліддя, патології шийки матки та патологічний клімакс.
Сан Медікел клінік (San Medical Clinic)
пл. Святошинська, 1на карті
Святошинськийм. Житомирська