Сторінка 43: Акушери-гінекологи в Києві

Сьогодні, 18 Липня
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Стадник Наталія Миколаївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, УЗ-фахівець, проводить консультації, займається лікуванням порушень циклу (оваріо-менструального), хвороб шийки матки, безпліддя (жіночого), гіперплазії молочних залоз, а також здійснює ведення вагітних різних груп ризику.
Уніклініка
вул. Героїв Сталінграда, 4 корпус 4на карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог, Мамолог Трандафілова Олена Михайлівна на Doc.ua
Олена Михайлівна - акушер-гінеколог, займається гінекологічною ендокринологією, лікує патології шийки матки та молочної залози, запальні захворювання, проводить УЗД-дослідження і кольпоскопію.
Сучасна медицина, медичний центр
Повторный прием - 380 грн.
ул. Метрологическая, 44на карті
Голосіївськийм. Теремки
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Шаверська Валентина Володимирівна на Doc.ua
Лікар Шаверська є провідним акушером-гінекологом. Валентина Володимирівна була ініціатором використання в центрі радіохвильової хірургії при різних патологіях шийки матки. Має досвід роботи в державних і приватних клініках міста Києва. Є активним учасником форумів з питань профілактики, діагностики та лікування патологій шийки матки. Займається діагностикою та лікуванням захворювань жіночої репродуктивної системи: запальні захворювання, інфекції, що передаються статевим шляхом, патології шийки матки, порушення менструального циклу, порушення в пре- і менопаузального періоді
Оптіма-фарм на Солом'янській
Повторная консультация - 390 грн
ул. Соломенская, 33, 1-й этажна карті
Солом'янський
Лікар УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог, Гінеколог Ошовська Інна Олександрівна на Doc.ua
Головний лікар, акушер-гінеколог, УЗ-фахівець. Експерт в області діагностики вроджених вад розвитку і патологічних станів плода.
Уніклініка
вул. Героїв Сталінграда, 4 корпус 4на карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог Фененко Вікторія Сергіївна на Doc.ua
Доктор Фененко В.С. є оперуючим гінекологом, фахівцем з терапії всього спектра гінекологічних патологій, ведення ускладненої вагітності з екстрагенітальною патологією, УЗД та ін.
Доступний лікар
вул. Кудрявська, 31/33на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Кириліна Тетяна Сергіївна на Doc.ua
Проводить процедуру кольпоскопії, вагінального і абдомінального ультразвукового дослідження, радіохвильової хірургії шийки, біопсію шийки матки, ін'єкції в шийку матки і ін.
Радомед
вул. Вишгородська, 38на карті
Подільськийм. Оболонь
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Касаткіна Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Тетяна Олександрівна займається лікуванням жіночого безпліддя, гормональних порушень (аменорея, дисменорея). Доктор Касаткіна проводить гістероскопію, метросальпінгографію, гістеросальпінгографію. Також спеціалізується на проведенні ультразвукових досліджень молочних і щитовидної залоз, органів малого таза, проводить УЗД при вагітності
Амеда на Оболоні
Лікар тимчасово не проводить прийом
Оболонська набережна, 1, корпус 3на карті
Оболонський
Лікар Акушер-гінеколог, Сімейний лікар, Невролог, Гінеколог Тесленко  Олена  Євгенівна на Doc.ua
Лікар здійснює діагностику вагітності, спостереження за вагітними, раннє виявлення ускладнень вагітності і пологів, лікування та нагляд за породіллями. Олена Євгенівна організовує та проводить диспансеризацію гінекологічних хворих. Застосовує сучасні методи профілактики, лікування та реабілітації в межах своєї спеціальності. Лікар володіє всіма методами амбулаторного і стаціонарного лікування. Надає швидку і невідкладну медичну допомогу хворим акушерсько-гінекологічного профілю. Дотримується принципів медичної деонтології.
Медичний центр «Лікар і я» (DOCTOR & ME)
Лікар консультує онлайн по електронному рецепту, ціна - 200 грн. Онлайн консультація з сімейної медицини, 20-30 хвилин – 400 грн. Онлайн консультація з неврології, 20-30 хвилин – 400 грн.
вул. Гната Хоткевича 8на карті
Дніпровськийм. Дарниця
Виклик додому
Гінекологічний check- up в DOCTOR & ME
2980 грн
Check-up Все буде Україна в DOCTOR & ME
0 грн
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Гінеколог Стрелко Галина Володимирівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог вищої категорії, кандидат медичних наук, проводить лікування жіночого безпліддя, хвороб, що передаються статевим шляхом та інших патологій у жінок.
Медичний центр «Айвімед»
вул. Антонова, 2б ЖК «Шервуд»на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог Новосьолова Зоя Вікторівна на Doc.ua
Проводить лікування таких жіночих хвороб, як порушення менструального циклу, ерозія шийки матки, кіста яєчника, фіброміома матки, а також різні запальні захворювання, в тому числі інфекції, що передаються статевим шляхом.
Медельвейс
вул. Ломоносова, 77на карті
Голосіївськийм. Іподром
Сімейний лікар, медичний центр

Стоимость приема равняется стоимости необходимого УЗИ.

пр-т Повітрофлотський, 52на карті
Шевченківськийм. Шулявська