Сторінка 43: Акушери-гінекологи в Києві

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Карапетян Еліз Мартиновна на Doc.ua
Лікар гінеколог дитячого та підліткового віку, проводить УЗД при вагітності, антигомотоксичну терапію і мезотерапію, що особливо актуально при лікуванні запальних захворювань ОМТ і безпліддя
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець Дениско-Майстренко  Ірина Георгіївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, лікар УЗД. Займається лікуванням патологій шийки матки, статевих інфекцій, жіночого безпліддя, порушень менструального циклу. Володіє сучасними методиками ультразвукових досліджень, радіохвильової терапії. Займається веденням нормальної і патологічний вагітності
«ДОБРОДІЙ», сімейний медичний центр
вул. Чавдар, 8на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Акушер-гінеколог, Мамолог, УЗД-фахівець, Гінеколог Дрозд Катерина Миколаївна на Doc.ua
Катерина Миколаївна зарекомендувала себе, як відмінний лікар в питаннях лікування захворювань шийки матки. Консультує з питань вагітності та супроводжує її. Проводить маммологічний прийом. Експерт в області УЗ-діагностики, проводить УЗД при вагітності. Також лікар консультує і проводить лікування пацієнтів дитячого та підліткового віку і вміє знайти підхід навіть до самих маленьких пацієнтів
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Карпук Петро Іванович на Doc.ua
Петро Іванович займається питаннями раннього діагностування та терапії таких патологічних гінекологічних станів, як жіноче безпліддя, невиношування вагітності, порушення менструального циклу, хвороби шийки матки, ендометріоз та ін. Також, лікар Карпук регулярно відвідує форуми та конференції, присвячені жіночому здоров'ю.
Оптіма-фарм на Солом'янській
Консультация акушера-гинеколога - 420 грн. Повторная консультация - 330 грн.
ул. Соломенская, 33, 1-й этажна карті
Солом'янський
Лікар УЗД-фахівець, Гінеколог, Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог Редько Наталія Олександрівна на Doc.ua
Основні напрямки лікарської діяльності Наталії Олександрівни це лікування ендокринних гінекологічних захворювань, супровід вагітності, лікування безпліддя і невиношування вагітності, лікування патології шийки матки, ультразвукова діагностика гінекологічної патології.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Андрєєва Галина Миколаївна на Doc.ua
31рік досвіду
Основна сфера діяльності - лікування ендокринних захворювань жіночої статевої сфери. Займається лікуванням патологій шийки матки, жіночої безплідності, періоду клімаксу, локальних запальних процесів статевих органів. Підбирає методи контрацепції. Приймає дітей віком від 14 років.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Тріско Христина Геннадіївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, дитячий гінеколог, гінеколог-ендокринолог, УЗ-фахівець. Консультує, проводить УЗД, виконує процедури кріодеструкції, лазерної коагуляції, аргоноплазменної коагуляції. Є консультантом з питань грудного вигодовування.
Інсайт Медікал, клініка сімейної медицини
Прием гинеколога-эндокринолога – 600 грн.
пр-т Петра Григоренка,13 Бна карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Овчинникова Наталія Володимирівна на Doc.ua
Доктор Овчинникова всебічно вивчає проблеми сучасної гінекології, лікар займається терапією безпліддя, ендокринних дисфункцій в гінекології, інфекцій і запалень, проводить спостереження і підготовку до вагітності, родів.
Vita Medical (Віта Медікал) на Бальзака
вул. Оноре де Бальзака, 80на карті
Деснянськийм. Лісова
Віта Медікал (Vita Medical) на Оболоні
Повторный прием – 300гривен.
вул. Зої Гайдай, 5ана карті
Оболонськийм. Мінська
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Проценко Надія Захарівна на Doc.ua
Лікар Проценко Н.З. здійснює консервативне і хірургічне усунення патологій в гінекології, включаючи видалення поліпів і кіст жіночих статевих органів, терапію ерозії і дисплазії. Також Надія Захарівна проводить корекцію порушень менструального циклу.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Репродуктолог Пащенко Ірина Юріївна на Doc.ua
Акушер-гінеколог спеціалізується на веденні вагітності (в тому числі ускладненої), приймає пологи з наявністю різних акушерських, екстрагенітальних патологій, займається післяпологовим веденням жінок. Проводить операції на придатках, експатріація, ампутацію матки. Виконує процедури лабіопластики і гіменопластики