Сторінка 45: Акушери-гінекологи в Києві

Сьогодні, 18 Липня
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Котов Олександр Володимирович на Doc.ua
21рік досвіду
Олександр Володимирович є головним лікарем медичного центру "Здоров'я столиці", кваліфікованим акушером-гінекологом, вільно володіє всіма діагностичними та терапевтичними методами, включаючи УЗД в гінекології, озонотерапію в гінекології і ін.
Здоров'я столиці
вул. Шовковична, 34 вна карті
Шевченківськийм. Арсенальна
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Праховник Ольга Артурівна на Doc.ua
Лікар Праховник О.А. є директором клініки "Vita", кваліфікованим акушером-гінекологом, фахівцем з комплексної терапії гінекологічної патології будь-якого характеру з використанням сприятливих і високоефективних методів.
Віта
Консультация – 500 грн. Консультация + осмотр – 600 грн.
пр. Ковальський, 19на карті
Солом'янськийм. Шулявська
Лікар Акушер-гінеколог Шептуха Валентина Іванівна на Doc.ua
В.І. Шептуха акушер-гінеколог зі стажем роботи понад 40 років, вона проводить діагностику і лікування всіляких гінекологічних захворювань: інфекцій статевих органів, запальних процесів і патологій шийки матки.
Медичний центр «Альфа-Віта»
Повторный прием — 400 гривен.
пер. Нестеровский, 13/19 на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Ендокринолог, Гінеколог-ендокринолог Зінченко Галина Гаврилівна на Doc.ua
31рік досвіду
Лікар гінеколог-ендокринолог, має більше 30 років стажу роботи, займається лікуванням урогенітальних інфекцій, передракових захворювань, преклімакса і ін.
Porcelain-Esthetics (Порцелян-Естетікс)
Консультация без осмотра – 365 грн. Консультация с осмотром – 695 грн. Повторная консультация – 280 грн. Консультация гинеколога-эндокринолога – 440 грн.
вул. Отто Шмідта, 26 бна карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Гінеколог-ендокринолог, Акушер-гінеколог Ткачук Марина Олександрівна на Doc.ua
Висококваліфікований гінеколог, спеціалізується на діагностиці та терапії ендокринних порушень у жінок репродуктивного віку, в період менопаузи. Володіє різними сучасними методами обстеження та лікування патологій шийки матки, ендокринної патології (дисфункція яєчників, гіперандрогенії, аденоміоз, гіперпролактинемії, безпліддя, міома матки, новоутворення яєчників, клімактеричні постменопаузальні порушення та ін.), Питаннями планування вагітності
Віта Медікал (Vita Medical) на Оболоні
Повторный прием – 300гривен.
вул. Зої Гайдай, 5ана карті
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Хомич Альона Миколаївна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на лікуванні патологій шийки матки і порушень менструального циклу, жіночого безпліддя, запальних гінекологічних захворювань і хвороб, що передаються статевим шляхом. Володіє методами УЗ-моніторингу овуляції, консультує з питань вибору методу контрацепції, підготовки до зачаття і проблем клімактеричного періоду. Постійно удосконалює професійні навички в рамках міжнародних конференцій і наукових досліджень
Віта Медікал (Vita Medical) на Шулявці
вул. Дегтярівська, 33Бна карті
Святошинськийм. Шулявська
Віта Медікал (Vita Medical) на Оболоні
вул. Зої Гайдай, 5ана карті
Лікар Акушер-гінеколог Курочка Валентина Валеріївна на Doc.ua
Курочка Валентина Валеріївна
Лікар акушер-гінеколог Курочка Валентина Валеріївна проводить консультативні прийоми, діагностику та лікування гінекологічної патології у дорослих і дітей, гіперпластичних процесів ендометрію і аденоміозу у жінок репродуктивного віку
Клініка Доктора Сичова
вул. Маршала Тимошенко, 29на карті
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог Дейнеко Тетяна Сергіївна на Doc.ua
Репродуктолог, акушер-гінеколог, фахівець в області внутрішньоматкової інсемінації, екстракорпорального запліднення, донорських програм, програм сурогатного материнства. Проводить консервативне лікування гінекологічних захворювань, в тому числі запальних, а також урогенітальних інфекцій
Гармонія здоров'я на В. Чорновола
Консультація репродуктолога - 830 грн; Консультація гінеколога - 930 грн;
вул. Вячеслава Чорновола, 12на карті
Консультація гінеколога – 40% в Гармонії Здоров'я
558 грн
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Ендокринолог Арендар Олена Анатоліївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на гінекології, ендокринології, оперативній гінекології. Виконує УЗД, гістероскопію, лапароскопічні операції, кріодеструкцію, а також радіохвильову коагуляцію. Лікує патології, що виникають в шийці матки, опущення стінок піхви/матки та ін.
Медіком (Medikom) на Оболоні
Консультация гинеколога по результатам операции ‒ 389 грн., повторная в женской консультации ‒ 515 грн.
пр-т Героїв Сталінграда, 6 Дна карті
Оболонськийм. Оболонь
Медіком (Medikom) на Печерську
вул. Василя Тютюнника, 37/1на карті
Печерськийм. Палац Україна
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Шпура Людмила Володимирівна на Doc.ua
В область профессиональных интересов Людмилы Владимировны входит лечение половых инфекций, воспалительных болезней, женского бесплодия, климактерических расстройств.
Нью-лайф, міжнародна медична клініка
Повторний прийом 450 грн