Сторінка 45: Акушери-гінекологи в Києві

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Жуковська Інна Віталіївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, проводить лікування хвороб органів малого тазу (хронічних запальних) і їх пухлин, патологій шийки матки, порушень циклу та ін. Проводить лазерну вагінопластbку, вагінальне омолодження, лікування нетримання сечі, лікування опущення матки і ін.
Здравиця (Zdravitsa), клініка сімейної медицини
Повторная консультация - 240 грн.
вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В в бук.А, секція Дна карті
Печерський
Центр естетичної медицини Slim на м. Голосіївська
вул. Голосіївська, 13ана карті
Голосіївськийм. Голосіївська
Центр естетичної медицини Slim
пр. Героїв Сталінграду, 18Ана карті
Оболонськийм. Мінська
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Федулов Олег Станіславович на Doc.ua
Акушер-гінеколог з величезним практичним досвідом лікування гінекологічних патологій методами малоінвазивної терапії. Проводить гінекологічні операції - лапароскопічні, гістероскопічні і абдомінальні: по відновленню тазового дна, пластику зовнішніх статевих органів. Також веде амбулаторний прийом вагітних жінок з супутніми ендокринними захворюваннями
Лікар Гінеколог, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог, Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Хохлов Олексій Миколайович на Doc.ua
Лікар займається лікуванням ендокринних патологій, інфекційних і запальних захворювань статевих органів у жінок. Проводить діагностичне вишкрібання, гістероскопію, оперативне лікування патологій шийки матки методом кріодеструкції, радіохвильової терапії
Медичний центр «Ірис»
вул. Мишуги, 3-Вна карті
Дарницькийм. Позняки
Моя Клініка на м. Осокорки
вул. Княжий Затон, 21на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Суровцева Ольга Сергіївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, спеціалізується на лікуванні запальних захворювань органів малого таза, гормональні збої, безпліддя. Практикує лікування гомеопатичними препаратами.
Профімед
вул. Леваневського, 9на карті
Солом'янськийм. Шулявська
КДЦ Святошинського району, філіал №1
ул. Чернобыльская, 5/7на карті
Святошинськийм. Академмістечко
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Петренко Галина Олександрівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог першої категорії займається веденням вагітності, починаючи з першого триместру, лікуванням різних захворювань жіночих репродуктивних органів, гормональних порушень, що впливають на зачаття і виношування дитини і т. д.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Стадник Наталія Миколаївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, УЗ-фахівець, проводить консультації, займається лікуванням порушень циклу (оваріо-менструального), хвороб шийки матки, безпліддя (жіночого), гіперплазії молочних залоз, а також здійснює ведення вагітних різних груп ризику.
Уніклініка
вул. Героїв Сталінграда, 4 корпус 4на карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог, Мамолог Трандафілова Олена Михайлівна на Doc.ua
Олена Михайлівна - акушер-гінеколог, займається гінекологічною ендокринологією, лікує патології шийки матки та молочної залози, запальні захворювання, проводить УЗД-дослідження і кольпоскопію.
Сучасна медицина, медичний центр
Повторный прием - 380 грн.
ул. Метрологическая, 44на карті
Голосіївськийм. Теремки
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Меженська Інна Іванівна на Doc.ua
Інна Іванівна професійний гінеколог і акушер, вона лікує запалення органів малого таза, захворювання, які передалися статевим шляхом, проводить гормонотерапію, кольпоскопію, поліпектомію, вишкрібання порожнини матки, займається радіохвильовою хірургією.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Дуркіна Альона Романівна на Doc.ua
Лікар-гінеколог проводить ефективне лікування інфекцій, які передаються статевим шляхом, запальних захворювань органів малого таза, кіст яєчників, порушень менструального циклу. Доктор допомагає в підготовці і плануванні вагітності
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Шаверська Валентина Володимирівна на Doc.ua
Лікар Шаверська є провідним акушером-гінекологом. Валентина Володимирівна була ініціатором використання в центрі радіохвильової хірургії при різних патологіях шийки матки. Має досвід роботи в державних і приватних клініках міста Києва. Є активним учасником форумів з питань профілактики, діагностики та лікування патологій шийки матки. Займається діагностикою та лікуванням захворювань жіночої репродуктивної системи: запальні захворювання, інфекції, що передаються статевим шляхом, патології шийки матки, порушення менструального циклу, порушення в пре- і менопаузального періоді
Оптіма-фарм на Солом'янській
Повторная консультация - 390 грн