Сторінка 51: Акушери-гінекологи в Києві

Сьогодні, 18 Липня
Лікар УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог, Гінеколог Тарнавська  Анастасія  Олександрівна на Doc.ua
Лікар проводить діагностику та лікування безпліддя, звичного невиношування, захворювань, які передаються статевим шляхом. Консультує з методів контрацепції. Займається діагностикою та лікуванням гінекологічної патології, захворювань шийки матки (консервативне і оперативне), порушень менструального типу.
Лікувально-діагностичний центр АДОНІС на Григоренка
проспект П. Григоренка, 22/20на карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Акушер-гінеколог Ганцалева Оксана Федорівна на Doc.ua
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань жіночих статевих органів, діагностує гормональні порушення, допомагає в плануванні вагітності. Доктор також діагностує захворювання, що передаються статевим шляхом. Практикує сучасні методи діагностики та лікування гінекологічних захворювань
Євромед
консультация с расширенной кольпоскопией — 440 грн, повторная консультация — 250 грн.
ул. Ярослава Ивашкевича, 6/8Ана карті
Оболонь
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Гусарук Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Лікар-гінеколог займається діагностикою та лікуванням захворювань гінекологічного профілю, надає допомогу при гормональних порушеннях. Проводить кольпоскопію, гістерорезектоскопії, вакцинацію проти ВПЛ, радіохвильову терапію, кріодеструкцію шийки матки, поліпектомію та інші процедури. Лікує такі захворювання, як кольпіт, цервіцит, міома матки, аднексит, бартолініт та інші
ПоліКлініка на Привокзальній (Моя клініка)
вул. Привокзальна, 14на карті
Дарницький
Лікар Акушер-гінеколог Гапріндашвілі Лілія В'ячеславівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог проводить діагностику і лікування захворювань шийки матки, веде жінок в положенні, діагностує і лікує ЗПСШ і запальні захворювання жіночих статевих органів. Лікує ендометріоз, міому матки і захворювання молочної залози
Into-Sana (Інто-Сана) на Подолі
вул. Нижній Вал, 49ана карті
Подільськийм. Поштова площа
Лікар УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог Сичова Дар'я Віталіївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст першої кваліфікаційної категорії Сичова Дар'я Віталіївна має значний досвід роботи. Проводить діагностику і лікування запальних процесів органів малого тазу включаючи інфекції, що передаються статевим шляхом
Клініка Доктора Сичова
вул. Маршала Тимошенко, 29на карті
Оболонськийм. Мінська
4.7
Лікар УЗД-фахівець, Гінеколог, Акушер-гінеколог Мовчан Оксана Михайлівна на Doc.ua
Оксана Михайлівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних захворювань і патологій. Займається лікуванням порушень менструального циклу, запальних захворювань малого таза, інфекцій, що передаються статевим шляхом. Проводить діагностичну гістероскопію, кольпоскопію, метросальпінгографію, УЗД, біопсію шийки матки та ін.
Центр здорового життя
Консультация для беременных — 400 грн.
вул. Предславинська, 29на карті
Печерськийм. Палац Україна
4.2
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Панасенко  Лариса  Василівна на Doc.ua
Лікар УЗ-діагностики, досконально володіє методами УЗ-дослідження і сканування всіх органів та систем організму: черевної порожнини, заочеревинної порожнини, малого тазу, молочної та щитовидної залоз. Дає експертну оцінку результатам УЗ-діагностики
ПУЛЬС на бул. М. Руденка
бул. Миколи Руденка, 14дна карті
Святошинськийм. Житомирська
4.2
Лікар Акушер-гінеколог Городнича Лариса Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві та гінекології. Проводить гінекологічний огляд, кольпоскопію, радіохвильове лікування шийки матки, видалення кондилом, УЗД органів малого тазу, ведення фізіологічної вагітності і вагітних з групи високого ризику
«Медіан»
Виїзд додому за попереднім записом
вул. Ярославська, 55на карті
Подільськийм. Контрактова площа