Сторінка 8: Дитячі Офтальмологи в Києві

Лікар Офтальмолог, Хірург, Хірург-офтальмолог Приходько  Наталія Миколаївна на Doc.ua
Приймає пацієнтів різного віку, спеціалізується на складних випадках запальних захворювань переднього відрізка ока. Володіє сучасними методами хірургічного лікування захворювань, естетичної корекції століття і периорбітальної зони. Проводить діагностику зору з подальшим призначенням окулярів і контактних лінз
Лікар Офтальмолог Підмогильна Ірина Володимирівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар Подмогильна І.В. надає офтальмологічну допомогу пацієнтам з різними порушеннями гостроти зору, проводить всю необхідну діагностику, підбирає окуляри і лінзи в індивідуальному порядку.
Лікар Офтальмолог Музиченко Галина Єгорівна на Doc.ua
Спеціалізація даного лікаря-офтальмолога - оптометрія, контактна корекція. Також здійснює підбір м'яких контактних лінз, прогресивних і інших лінз. Володіє сучасними методами терапії патологій очей. Галина Єгорівна веде прийом дітей з 7-ми років і дорослих
Лікар Офтальмолог Савчин Ірина Миколаївна на Doc.ua
Спеціалізація даного лікаря: офтальмологія, контактна корекція зору, а також Оптометрія. Має досвід роботи в контактній корекції зору і інструментальних дослідженнях, здійснює підбір астигматичних лінз і мультифокальних.
Лікар Офтальмолог Ятченко Юлія Василівна на Doc.ua
Даний фахівець займається корекцією короткозорості і далекозорості за допомогою підбору окулярів і контактних лінз. Також проводить вимірювання внутрішньоочного тиску.
Лікар Офтальмолог Арьян Саназ на Doc.ua
Дитячий офтальмолог допомагає пацієнтам зі скаргами на різь і дискомфорт в очах, запальними процесами повік, надмірною сльозоточивістю, погіршенням зору. Виконує широкий спектр діагностичних і лікувальних процедур (визначення гостроти зору, витяг чужорідних тіл, вимірювання внутрішньоочного тиску та ін.)
Лікар Офтальмолог Дементьєва Тіна Вікторівна на Doc.ua
Лікар-офтальмолог, працює за такими напрямками, як оптометрія, контактна корекція зору. Проводить підбір всіх видів м'яких контактних лінз, очкової корекції, а також лікування патології переднього відрізка ока.
Лікар Офтальмолог Боровська Вікторія Ігорівна на Doc.ua
Стажувалася в приватному офтальмологічному центрі «CORVIS». Постійно підвищує кваліфікацію, беручи участь в семінарах і профільних наукових конференціях. Підбирає засоби корекції зору пацієнтам будь-якого віку.
Лікар Офтальмолог Різванюк Валерія Олександрівна на Doc.ua
Валерія Олександрівна спеціалізується на офтальмології. Веде прийом дорослих та дітей
Лікар Офтальмолог Загородна Маріанна Романівна на Doc.ua
Лікар-офтальмолог (перша категорія), спеціалізується на дитячій офтальмології та ортокератологіі. Сучасними методами здійснює діагностику аномалій рефракції, вибір корекції.
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
8 9 10 chevron_right