Сімейна офтальмологія на Троєщині

Сімейна офтальмологія на Троєщині

add_box Офтальмологія ... ще
Мережа офтальмологічних кабінетів «Сімейна офтальмологія» займається виготовленням та підбором сучасних методів корекції зору - контактних лінз і окулярів. Кабінети обладнані новітніми апаратами для якісного фізіотерапевтичного лікування профільних пацієнтів, а лікарі надають комплексні офтальмологічні послуги відразу всім членам сім'ї незалежно від складності патології органу зору.
access_time_filled пн - сб : 10:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Лісківська, 12/1на карті
Деснянський м.Чернігівська

«Сімейна офтальмологія» на Троєщині - це медичний центр, який надає пацієнтам високоякісну діагностику, сучасні методи лікування і особисто для Вас виготовлять засоби корекції будь-якої складності.

У клініці приймають висококваліфіковані фахівці з вищою медичною освітою. Постійно підвищують свої навички роботи на курсах, майстер-класах та семінарах. Вони завжди допоможуть вирішити проблеми пацієнтам, забезпечать якісне виконання всіх медичних маніпуляцій.

Головною перевагою медичного центру є  наявність сучасного комплексу для апаратного лікування зору. До них відноситься:

• лазерна стимуляція;
  • амбліопанорама;
  • лікувальні маніпуляції за допомогою апарату Амбліокор;
  • програмно-комп'ютерні процедури;
  • лікування акомодації;
  • магнітна стимуляція;
  • фотостимуляція;
  • фотомагнітна стимуляція зорового нерва і сітківки.

Для всіх пацієнтів доступний широкий вибір брендових оптичних приладів, які постійно оновлюються, і є можливість підібрати, як для дорослих, так і для дітей.

У клініці «Сімейна офтальмологія» вам допоможуть вилікувати такі захворювання, як:

• астигматизм;
  • катаракта;
  • кератит;
  • кон'юнктивіт;
  • халязіон та інші.

Медичний центр «Сімейна офтальмологія» славиться проведенням соціальної програми під назвою «Збережемо здоровий зір». Школярів та учасників бойових дій на Донбасі безкоштовно обстежили в рамках цієї програми.

У медцентрі «Сімейна офтальмологія» на Троєщині персонал клініки відноситься дбайливо до часу пацієнтів, родичів і друзів хворого. Вас ввічливо зустрінуть з посмішкою на обличчі і допоможуть в будь-якій ситуації.

Евеліна 12 Березень 2024
Нам дуже сподобалася клініка, гарне ставлення до пацієнтів. В клініці проходимо лікування, дуже задоволені клінікою
Артем 15 Березень 2020
Клиника очень уютная.
Олександра 08 Лютий 2020
Во-первых, запись по времени. Ми пришли вовремя, у нас маленький ребенок, а нас приняли только через минут двадцать. Во-вторых, условия. Нужно указывать, что это не частная клиника, а просто кабинет, сделанный на быструю руку. Не устроило.
Александр 18 Грудень 2019
Все прошло нормально, получил, все что хотел.
Виктория 03 Лютий 2019
Все отлично, мне понравилось обслуживание.
Філії мережі
Все клініки