Сімейна офтальмологія на Березняках

Сімейна офтальмологія на Березняках

add_box Офтальмологія ... ще
У мережі офтальмологічних кабінетів «Сімейна офтальмологія» працюють професійні фахівці, які надають комплексні послуги з лікування патологій зору різного ступеня складності і дітям, і дорослим. Всю діагностику і фізіотерапевтичні процедури проводять на інноваційних технологіях.
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 20:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
пр. Павла Тичини, 22на карті
Дніпровський м.Дарниця

Мережа офтальмологічних клінік «Сімейна офтальмологія» надає своїм пацієнтам діагностичні та лікувальні послуги при захворюваннях органу зору. Також в клініці проводять виготовлення засобів для корекції зору будь-якого ступеня складності. Персонал клініки укомплектований висококваліфікованими фахівцями в галузі офтальмології, які якісно виконують всі необхідні процедури. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта і уважне ставлення до нього завжди відзначають клієнти клініки - в офтальмологічному центрі панує приємна і доброзичлива атмосфера.

У клініці «Сімейна офтальмологія» проводять лікування таких захворювань:

• астигматизм;
  • іридоцикліт;
  • діабетична ретинопатія;
  • ірит;
  • макулодистрофії;
  • дегенеративні зміни та ін.

У мережі офтальмологічних клінік застосовують різні сучасні методи лікування захворювань очей і корекції зору: лазерне лікування, магнітостимуляція, відновлення гостроти зору за допомогою апарату «Амбліокор», стимуляція сітківки ока пристроєм «Амбліопанорама», програмно-комп'ютерне лікування, тренування акомодації, фотостимуляція, магнітостімуляція, фотомагнітні стимуляція сітківки та зорового нерва. Також, в представленої на території клініки оптиці є великий вибір дитячих і дорослих оправ і інших аксесуарів.

Клініка «Сімейна офтальмологія» без будь-якої плати провела діагностику зору 5300 школярам і учасникам АТО, будучи ініціатором соціальної програми «Збережи здоровий зір».

Денис 20 Лютий 2024
Все чудово пройшло.
Ирина 13 Жовтень 2020
Хорошо оборудованный кабинет.
Марк 28 Серпень 2020
Нам все сподобалось, лікар все пояснив. Доступно, зрозуміло. Які потрібно вживати заходи.
Дарья 19 Грудень 2019
Очень комфортные условия.
Александр 17 Грудень 2019
В клинике старое строение которое должно от реконструировано.
Філії мережі
Все клініки