Сімейна офтальмологія

Сімейна офтальмологія

add_box Офтальмологія ... ще
Мережа офтальмологічних кабінетів «Сімейна офтальмологія» обладнана сучасними апаратами для фізіотерапевтичного лікування профільних пацієнтів. Також в центрі проводиться підбір та виготовлення сучасних методів корекції зору - окулярів, контактних лінз. Лікарі кабінетів надають комплекс спеціальних послуг в одному місці відразу всім членам сім'ї, незалежно від віку і складності патології органу зору.
access_time_filled пн - нд : 10:00 - 20:00
Столичне шосе 103, ТРЦ Атмосферана карті
Голосіївський м.Видубичі
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 18:00 access_time_filled сб - нд : 11:00 - 17:00
Голосіївський проспект, 104на карті
Голосіївський м.Голосіївська
access_time_filled пн - сб : 10:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Лісківська, 12/1на карті
Деснянський м.Чернігівська
add_box Офтальмологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 20:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
пр. Павла Тичини, 22на карті
Дніпровський м.Дарниця
access_time_filled пн - нд : 10:00 - 20:00
Обуховське шосе, 2 (Аутлет "Мануфактура")на карті
Київська область м.Видубичі
add_box Офтальмологія ... ще
access_time_filled пн - чт : 10:00 - 21:00 access_time_filled сб - нд : 10:00 - 20:00 access_time_filled пт : вихідний
Гатне, вул. Київська, 2В МегаМаркетна карті
Святошинський м.Теремки
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Мережа «Сімейна офтальмологія» пропонує якісну діагностику, лікування і виготовлення засобів корекції зору будь-якої складності. Стабільність висококваліфікованого кадрового складу лікарів протягом усіх років роботи клініки дозволяє максимально піклуватися про хворого, його проблеми і потреби, забезпечувати якісне виконання всіх процедур. Дбайливе ставлення до особистого часу пацієнта та супроводжуючих його родичів або друзів, завжди високо оцінюється відвідувачами, сприяє ввічливому і шанобливому спілкуванню в клініці.

Лікування захворювань очей в мережі «Сімейна офтальмологія»

В арсеналі можливостей мережі офтальмології є сучасний комплекс апаратного лікування зору: лазерна стимуляція, лікування за допомогою приладу Амбліокор, Амбліопанорама, магнітостимуляція, програмно-комп'ютерне лікування, тренування акомодації, фотомагнітна стимуляція сітківки та зорового нерву, фотостимуляція. В оптиці представлений широкий асортимент брендових дорослих і дитячих оправ, що постійно оновлюються та інших новинок.

Захворювання, які лікують у мережі офтальмології:

• амбліопія;
  • кератити;
  • кон'юнктивіти;
  • халязіон;
  • діабетична ретинопатія;
  • дегенеративні зміни сітківки очей і судинної оболонки;
  • макулодистрофії і т д.

Також «Сімейна офтальмологія» є ініціатором соціальної програми «Збережи здоровий зір» в рамках якої безкоштовно обстежено 5300 школярів та учасників АТО.

Евеліна 12 Березень 2024
Нам дуже сподобалася клініка, гарне ставлення до пацієнтів. В клініці проходимо лікування, дуже задоволені клінікою
Денис 20 Лютий 2024
Все чудово пройшло.
Ирина 13 Жовтень 2020
Хорошо оборудованный кабинет.
Марк 28 Серпень 2020
Нам все сподобалось, лікар все пояснив. Доступно, зрозуміло. Які потрібно вживати заходи.
Артем 15 Березень 2020
Клиника очень уютная.