Сторінка 9: Дитячі Офтальмологи в Києві

Лікар Офтальмолог Шевченко Ірина Ігорівна на Doc.ua
Ірина Ігорівна діагностує на сучасному обладнанні і лікує різними методами патології рефракції і будь-які інші запальні і дегенеративні захворювання очей у дітей.
Лікар Офтальмолог Федотова Світлана Геннадіївна на Doc.ua
Світлана Геннадіївна займається проблемами зору в дитячому віці, включаючи ретинопатії у новонароджених, дакріоцистит, порушення рефракції. Авторству Світлани Геннадіївна належить кілька наукових статей, які зачіпають проблематику раннього виявлення ретинопатії у дітей і лікування міопії гіпотензивними препаратами.
Лікар Офтальмолог Андрусик Анжеліка Анатоліївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-офтальмолог, проводить підбір м'яких контактних лінз (мультифокальних, сферичних, торических), підбір всіх видів очкової корекції. Також даний фахівець володіє сучасними методами діагностики очей.
Лікар Офтальмолог Самусенко Наталія Олегівна на Doc.ua
Лікар-офтальмолог І категорії, спеціалізація якого наступна: офтальмологія (доросла і дитяча), оптометрії і контактна корекція. Веде лікувальний прийом.
Лікар Офтальмолог Марюхнич Надія Володимирівна на Doc.ua
Офтальмолог лікує запальні захворювання переднього відрізка ока (запалення придаткового апарату очей, кон'юнктивіти різної етіології, іридоцикліти), аномалії рефракції, захворювання кришталика, пресбіопію, діабетичну ретинопатію, дистрофічні захворювання сітківки, хронічні судинні захворювання сітківки та зорового нерва
Лікар Офтальмолог Даценко Віта Вікторівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Багаторічний досвід роботи в підборі очкової і контактної корекції зору. Підбір складної корекції. Діагностика та лікування синдрому сухого ока. Поєднує лікарську і викладацьку практики. Проводить діагностику і терапію патологій передніх структур ока терапевтичного профілю. Проводить навчання фахівців з підбору контактної корекції зору (VOG School). Бере активну участь в міжнародних офтальмологічних конференціях і вебінарах.
Лікар Офтальмолог Пруц  Ольга  Михайлівна на Doc.ua
Ольга Михайлівна спеціалізується на дитячій офтальмології. Займається лікуванням порушень рефракції (міопія,гіперметропія,астигматизм), косоокості, амбліопії, запалення кон’юнктиви (кон’юнктивіти різної етіології), запалень рогівки (кератити), кон’юнктиви, рогівки (кератити) та інше. Підбирає окулярів та МКЛ різної складності. Проводить різні види діагностики: огляд очного дна за допомогою бінокулярного офтальмоскопа, рефрактометрію, скіаскопію, УЗІ ока
Лікар Офтальмолог Билик Орися Любиморівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на офтальмології. Проводить субкон'юнктивальні і парабульбарні ін'єкції, видалення сторонніх тіл кон'юнктиви і рогівки, масаж повік, вимірювання внутрішньоочного тиску, візометрію, оптико-когерентну томографію, комп'ютерну периметрію. Веде прийом для дорослих і дітей з 4-х років
Лікар Офтальмолог Коробов Костянтин Володимирович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар офтальмолог, працює з дітьми, а також дорослими пацієнтами, проводить промивання слізних шляхів, бульбарні і субкон'юнктивальні ін'єкції. Займається лікуванням косоокості, катаракти, глаукоми, кон'юнктивіту, блефарити, новоутворень повік.
Лікар Офтальмолог Шеремет Світлана Володимирівна на Doc.ua
Лікар-офтальмолог, оптометрист, область лікарської діяльності охоплює проведення очної і контактної корекції зору при порушеннях рефракції, методи апаратного лікування, оптометрії.