Лікар Офтальмолог Бутрин Оксана Віталіївна на Doc.ua

Відгуки про Бутрин Оксана Віталіївна

Консультація від680 грн
Офтальмолог вищої категорії володіє сучасними методами діагностики зору, надає допомогу при запальних процесах очей, попаданні чужорідних тіл на рогівку і кон'юнктиву, проводить парабульбарні і кон'юнктивальні ін'єкції, а також дренаж слізних каналів, масаж повік, лікує порушення рефракції різної складності, ячмені, халязіони і т. д.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 212 відгуків

Анастасія 02 Липень 2024
Враження приємні, лікарка дуже приємна, гарно все розповідає, спеціаліст своєї справи, мені дуже все сподобалося
Олександр 13 Травень 2024
Лікарка відповідальна, добре розуміє свою справу, ставлення було добре. Все сподобалось
Віктор 09 Травень 2024
Сподобалась лікарка, сама консультація, оснащення, як вона комунікувала із дитиною.
Вікторія 03 Травень 2024
Лікарка чудова, ми дуже задоволні прийомом, все пройшло успішно, дякую!
Тетяна 19 Квітень 2024
Альона 10 Квітень 2024
Дуже добре пройшов візит. Лікар дуже змістовно усе пояснила, надала чудові рекомендації. Лікар дуже хороший спеціаліст, професійний фахівець, який добре знає свою справу.
Ілля 06 Квітень 2024
Сподобався фахівець, пройшов візит чудово. Все було добре, чітко та доступно пояснено, жодних не залишилося питань.
Марина 03 Квітень 2024
Візит пройшов чудово.
Мі 26 Березень 2024
Дуже хороший лікар, зразу знайшла підхід до дитини, якісно провела огляд дитини. Лікар дуже сподобався, будемо до лікаря звертатися на огляд.
Галина 22 Березень 2024
Дуже задоволена лікаркою та клінікою, навть не очікувала такого прийому та рівня компетентності, лікарка вислухала, все мені пояснила, нічого зайвого не приписала, надала адекватні поради, дякую.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right