Сторінка 7: Дитячі Офтальмологи в Києві

Лікар Офтальмолог Гавриляк Ірина Василівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Ірина Василівна лікар-офтальмолог, виконує такі процедури, як введення кортикостероїдів в капсулу халязіона, субкон'юнктивальні ін'єкції і парабульбарні ін'єкції. Лікує кон'юнктивіт, катаракту, блефарит і т.д.
Лікар Офтальмолог Панфілець Наталія Дмитрівна на Doc.ua
Лікар веде консультативний прийом, проводить обстеження на демодекоз, надає першу допомогу при травмах очей, видаляє чужорідні тіла. Наталя Дмитрівна також підбирає окуляри й контактні лінзи пацієнтам.
Лікар Офтальмолог Хорунжая Леся Вікторівна на Doc.ua
Висококваліфікований фахівець в області дитячої офтальмології з майже двадцятирічним стажем роботи. До кола професійних інтересів Лесі Вікторівни входить: амбліопія, Оптометрія, корекція зору за допомогою різних окулярів, лінз, а також лікування короткозорості і далекозорості.
Лікар Гомеопат, Офтальмолог Оксентюк Тетяна Григорівна на Doc.ua
Спеціалізується на дитячій, дорослій офтальмології. У професійні інтереси даного фахівця входить лікування хвороб органів зору запальної і інфекційної природи, профілактика вікових змін зору, коригування зору, використовуючи контактні лінзи і окуляри. У роботі віддає перевагу щадним методам, в тому числі і гомеопатичним препаратам.
Лікар Офтальмолог Нечай Анатолій Володимирович на Doc.ua
Лікар-офтальмолог лікує у пацієнтів такі захворювання, як катаракта, глаукома, кератоконус, увеїт, кон'юнктивіт, кератит, халязіон, міопія, пресбіопія, гіперметропія. Проводить комплексну діагностику зору як у дорослих, так і у дітей
Лікар Офтальмолог Морякова Ольга Валеріївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Спеціалізація даного лікаря-офтальмолога - оптометрії і контактна корекція зору. Займається лікуванням патології передніх відділів ока. Володіє сучасними алгоритмами підбору м'яких контактних лінз, засобів оптичної корекції зору, очкової корекції будь-якої складності.
Лікар Офтальмолог Овсієнко Вікторія Петрівна на Doc.ua
Спеціалізується на проведенні профілактичних оглядів у дітей, на лікуванні хвороб запальної природи, на підборі окулярів, видаленні сторонніх тіл, на визначенні по таблиці Рабкіна сприйняття кольору. Вікторія Петрівна компетентна в проведенні апаратної коригування міопії, косоокості, порушення акомодації, амбліопії
Лікар Офтальмолог Сторожева Марина Миколаївна на Doc.ua
Лікар-офтальмолог, проводить підбір всіх видів м'яких контактних лінз (торических, сферичних, мультифокальних) для пацієнтів різних вікових груп. Здійснює підбір всіх видів очкової корекції (монофокальна, прогресивних), володіє сучасними методами лікування органу зору.
Лікар Офтальмолог Гарасимів Людмила Андріївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Офтальмолог 2-ї категорії, володіє сучасними методами терапії патологій очей. До того ж проводить підбір очкової корекції, а також м'яких контактних лінз для корекції пресбіопії і ін.
Лікар Офтальмолог Власенко Ірина Юріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на офтальмології. Проводить консультативний прийом, авторефрактометрію, біомікроскопію, візометрію, периметрію, тонометрію, скіаскопію. Веде прийом для дітей з народження
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
7 8 9 10 chevron_right