Сторінка 14: Дерматологи в Києві

Лікар Дерматолог, Імунолог Мельник Леся Ігорівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматовенерології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: дерматит, екзема, демодекоз, псоріаз, герпес, мікози, кропив'янка, червоний вовчак та інші
Лікар Дерматолог, Косметолог, Дерматовенеролог Федорич Людмила Ярославівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на косметології і дерматовенерології. Проводить дерматоскопію, видалення новоутворень, плазмотерапію, ін'єкції ботулотоксину. Лікує такі захворювання і патології, як: акне, розацеа, себорейний дерматит та інші. Веде прийом для дітей від 10 років
Лікар Дерматолог, Косметолог Дудікова Катерина Володимирівна на Doc.ua
Лікар дерматолог-косметолог, фахівець лазерних методик. Викладала в Вінницькому національному медичному Університеті. Катерина Володимирівна займається лікуванням старіння, зморшками, збільшеними порами на обличчі. Клієнти можуть звертатися до неї за проведенням ударно-хвильової терапії, безопераційної лазерної ліпосакції, видаленням шрамів
Лікар Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог Гуменюк Світлана Михайлівна на Doc.ua
Лікар дерматолог, дерматовенеролог, трихолог, спеціалізується на лікуванні різних видів алопеції (андрогенетична, дифузна, гніздова, себорейна), себорейного дерматиту, остіофолікуліту, фурункульозу, псоріазу, трихофітії, пошкодженої структури волосся. Виконує мікроскопію, трихоскопію, видалення новоутворень, мезотерапію
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Якоб Наталія Омелянівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на дерматовенерології. Проводить консультативний прийом, огляд, кріотерапію, кріомасаж, видалення новоутворень шкіри (радіохвильова, кріодеструкція), плазмотерапію, мезотерапію. Лікує захворювання і патології дерматовенерологічного профілю
Лікар Дерматолог Дзюба Каріна Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на проведенні омолодження за допомогою сучасних популярних апаратних методик, апаратній косметології, ін'єкційних методиках, видаленні рубців, судинної сітки і лазерному лікуванні. У медицині Карина Володимирівна понад п'ять років, є членом двох професійних асоціацій
Лікар Венеролог, Дерматолог, Косметолог Кисіль  Андріана  Анатоліївна на Doc.ua
Лікар Дерматолог Кочет (Луценко) Крістіна Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
До компетенції доктора входить діагностика і лікування таких захворювань і патологій, як: акне, розацеа, екзема, псоріаз, кропив'янка, алергічний контактний дерматит, герпес, токсикодермія, мікоз гладенької шкіри, оніхомікоз, рожевий лишай Жибера, різнокольоровий лишай, рубці, постакне, парапсоріаз, свербіж шкіри, стрептодермія, атопічний дерматит, імпетиго, червоний плоский лишай, кератодермія, багатоформна ексудативна еритема, ліпоїдний некробіоз, паннікулітт, хейліт, кандидоз, оперізуючий герпес, склеродермія, червоний вовчак шкірна форма, грануллема, фурункул, панарицій, алопеція, педикульоз, короста, почесуха, патомімія
Лікар Дерматолог, Косметолог, Дерматоонколог Васильєва Ірина Володимирівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на сімейній медицині та онкології. Проводить консультативний прийом, шліфування, епіляцію, видалення папілом, бородавок і судин, контурну пластику, безопераційну блефаропластику. Лікує доброякісні новоутворення шкіри, акне і атопічний дерматит
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Воронін Оксана Василівна на Doc.ua
Оксана Василівна є лікарем, коло професійних інтересів якої зосереджено в області вирішення проблем різного характеру походження і ступеня складності, так чи інакше пов'язаних з патологіями шкіри і окремих її ділянок