Сторінка 14: Дерматологи в Києві

Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Вишенський Анатолій Петрович на Doc.ua
Дерматовенеролог займається діагностикою та терапією гострих патологій, вірусних і паразитарних захворювань шкіри. Лікує вугрову хворобу, псоріаз, дерматит, демодекоз. Також спеціалізується на захворюваннях, які передаються статевим шляхом
Лікар Трихолог, Дерматовенеролог, Дерматолог, Дерматоонколог Черешньов Микола Сергійович на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог, онколог, трихолог, спеціаліст з пересадки волосся. Спеціалізується на лікуванні всіх видів дерматозів, шкірних патологій будь-якого типу, видаленні новоутворень лазером та радіохвильою, косметологічних процедур з догляду за шкірою. Лікує захворювання волосистої частини голови, а також хвороби, які передаються статевим шляхом
Лікар Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог Чорновіл Антон Сергійович на Doc.ua
Чорновіл Антон Сергійович
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на дерматовенерології. До Антона Сергійовича звертаються пацієнти, у яких спостерігається атопічний та алергічний дерматит, нейродерміт, багатоформна ексудативна еритема, алопеція, червоний плоский лишай, мікози шкіри і нігтів, висівковий лишай, рожевий лишай Жибера, вірусні бородавки, папіломи, оперізуючий герпес, простий герпес, хламідіоз, уреаплазмоз, мікоплазмоз, трихомоніаз, гарднерельоз, кандидоз
Лікар Дерматолог, Косметолог Павук Галина Іванівна на Doc.ua
Лікар дерматолог, косметолог, проводить чистки обличчя, масаж обличчя, аnti-age процедури, спеціалізується на ін'єкційних методиках, апаратній косметології, лікуванні акне, себореї, купероза, вітіліго, псоріазу, лишаю, грибка нігтів і шкіри і ін.
Лікар Венеролог, Дерматолог, Дерматовенеролог Шевченко Олена Петрівна на Doc.ua
Шевченко Олена Петрівна
Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на лікуванні хвороб шкіри (дерматит, псоріаз, екзема та ін.) і захворювань, що передаються статевим шляхом (хламідіоз, трихомоніаз і т.д.).
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Монан Наталія Миколаївна на Doc.ua
Наталія Миколаївна - спеціаліст з терапії інфекційних, алергічних шкірних захворювань, венеричних захворювань, патології сальних залоз, волосся, сверблячих дерматозів, алергодерматозів; великий досвід у видаленні бородавок, папілом та інших новоутворень шкіри радіохвильовим методом. Займається косметологічною корекцією обличчя.
Лікар Трихолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог, Дерматолог Івко Ірина Миколаївна на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, має дорослу і дитячу спеціалізації (приймає дітей з народження). Проводить лікування дерматозів шкіри, дерматоскопію і біопсію новоутворень шкіри і їх видалення. Тріхоскопія і лікування захворювань волосистої частини голови.
Лікар Косметолог, Трихолог, Дерматолог, Дерматоонколог Парамонова Уляна Зіновіївна на Doc.ua
Уляна Зіновіївна спеціалізується на терапії захворювань шкіри, статевих інфекцій. Володіє сучасними методами контурної пластики, ін'єкційного лікування, кріотерапії, лазерної, апаратної косметології. Проводить видалення доброякісних утворень шкіри за допомогою радіохвильового методу. Є активним учасником міжнародних наукових конференцій та конгресів в області дерматології та трихології
Лікар Трихолог, Дерматовенеролог, Дерматолог Петренко Анастасія Вадимівна на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог проводить своїм пацієнтам дерматоскопію невусів (родимок), панч-біопсію, видаляє невуси, папіломи, кератоми, бородавки, контагіозні молюски, ангіоми (судинні зірочки). Також займається чищенням обличчя (ультразвукова, комбінована), кріомасажем (обличчя, волосистої частини голови)
Лікар Трихолог, Дерматолог, Косметолог Войтів Юліана Любомирівна на Doc.ua
Юліана Любомирівна спеціалізується на діагностуванні, лікуванні широкого спектра патологій в дерматології, косметології та трихології. Застосовує лазерні технології, ін'єкційні методики терапії різних шкірних захворювань. Проводить видалення судин, новоутворень.