Сторінка 15: Дерматологи в Києві

Лікар Дерматолог, Косметолог Тарнавська Ольга Ярославівна на Doc.ua
Ольга Ярославівна - фахівець з естетичної медицини. Займається контурною пластикою, ін'єкційною, лазерною, апаратною косметологією. Проводить процедури по догляду за шкірою. Доктор володіє сучасними методиками корекції і попередженням мімічних зморшок, усунення рубців і шрамів. У своїй практиці використовує мезотерапию, біоревіталізацію і інші процедури по догляду
Лікар Дерматолог Тітова Олеся Віталіївна на Doc.ua
Лікар-дерматолог спеціалізується на лікуванні акне, оніхомікозу, пігментних плям, себореї, ксерозу шкіри. Використовує сучасні апаратні та ін'єкційні методики в естетичній медицині. Проводить видалення новоутворень судинної сітки, гемангіом з допомогою неодимового лазера
Лікар Дерматолог Гурова Жанна Валеріївна на Doc.ua
Жанна Валеріївна є фахівцем в області дерматології. Лікар веде консультативний прийом, проводить медикаментозне лікування, а також дерматоскопію для постановки точного діагнозу, біопсію тканин, пункцію для подальшого дослідження тканин
Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог Корнієнко Наталія Володимирівна на Doc.ua
Займається лікуванням шкіри, волосся і дерматологічних проблем. Проводить діагностику і лікує випадання волосся у чоловіків і жінок, пропонує процедури естетичної та ін'єкційної косметології. У своїй практиці використовує сучасні методики терапії інфекційних, алергічних шкірних, венеричних захворювань
Лікар Венеролог, Дерматолог, Фізіотерапевт, Дерматовенеролог Самбірський Дмитро Вікторович на Doc.ua
Лікар-дерматолог, венеролог, фізіо- та гірудотерапевт. Займається лікуванням патологій в урологічній венерології, захворювань, що передаються статевим шляхом. У своїй роботі використовує індивідуальний підхід, чітко пояснює пацієнту причини і наслідки.
Лікар Дерматолог, Косметолог, Дерматовенеролог Слободянюк Катерина Вадимівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-дерматовенеролог, дерматокосметолог. Проводить лікування ЗПСШ та інших венеричних хвороб; усуває вугри, дерматози, псоріаз, демодекоз і т.д. Здійснює діатермокоагуляцію і кріодеструкцію доброякісних новоутворень шкіри і слизових, виконує контурну пластику і мезотерапію.
Лікар Дерматолог Карпенко Анастасія Володимирівна на Doc.ua
Косметолог працює з дорослими і дітьми від 15 років. Проводить апаратну косметологію: ультразвукову чистки, кріотерапію. Також практикує класичну косметологію: пілінги, чистки, доглядові процедури, мезотерапію, біоревіталізацію, масажі обличчя, ін'єкційні методи
Лікар Дерматолог, Косметолог Селезньова Юлія Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Професійні інтереси - діатермокоагуляція новоутворень, лазерне омолодження, лікування акне, ін'єкції краси, чищення обличчя (ультразвукові, хімічні, комбіновані), косметичні догляди за обличчям.
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Рєзнік Сюзанна Натанівна на Doc.ua
Сюзанна Натановна спеціалізується на діагностиці та лікуванні грибкових, вірусних захворювань шкіри, гострих, хронічних дерматозів. Володіє технікою діатермокоагуляції новоутворень, кріодеструкцією, кріотерапією
Лікар Дерматолог Сотник Єлизавета Іванівна на Doc.ua
Єлизавета Іванівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні дерматологічних захворювань, а також на проведенні процедур по догляду і омолодженню шкіри. Видаляє розширені судини на обличчі і тілі, бородавки, папіломи, рубці, розтяжки. Проводить біоревіталізацію, плазмоліфтинг, мезотерапію, мікрострумову терапію та ін.