Сторінка 13: Дерматологи в Києві

Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Гаврищініна Ірина Володимирівна на Doc.ua
Ірина Володимирівна займається видаленням новоутворень на шкірі за допомогою радіохвильового методу і електрокоагуляції. Також лікар проводить мезотерапию, кріотерапію, тредліфтинг, виконує апаратні, терапевтичні техніки в косметології
Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог Бойко Ірина Василівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується в дерматології, косметології та трихології. Проводить процедури догляду за шкірою обличчя: пілінги, чищення, мезотерапію, біоревіталізацію, контурну безопераційну пластику і т.д. У лікаря більше 14 років роботи в медицині.
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Шматков Олексій Валерійович на Doc.ua
Олексій Валерійович займається лікуванням хвороб шкірних покривів, їх придатків у дітей понад 10 років. Лікар Шматков спеціалізується на лікуванні герпесу, вугрової хвороби (акне), дерматиту (атопічного), контагіозного молюска, стафилодермии, стрептодермії і ін.
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Чернишов Павло на Doc.ua
Лікар займається виявленням і подальшим лікуванням венеричних і шкірних захворювань. Спеціалізується на лікуванні пацієнтів, у яких було діагностовано захворювання атопічний дерматит, а також інші дерматози в хронічній формі.
Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог Петраш Анжела Антонівна на Doc.ua
Анжела Антонова - провідний фахівець клініки EDIT по ін'єкційним методикам, пілінгів і чисток в косметології, крім проблем шкіри обличчя лікує також захворювання волосистої частини голови (випадання волосся, облисіння). Регулярно проходить навчання сучасним методикам інтенсивної косметології. Є автором безлічі статей по косметології на сайтах і в виданнях «Вести», «Chercher la femme», «NOVA», «EDIT», а також відео для каналу «editbeauty» на Youtube
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Вербицька Людмила Вікторівна на Doc.ua
Лікар-дерматолог проводить дерматоскопію, діаскопію, пальпацію, зішкріб. Займається визначенням і оцінкою дермографізму, визначення больової і тактильної чутливості, проведенням проби Бальзера. Бере патологічний матеріал при діагностиці мікозів, урогенітальний зішкріб на захворювання, що передаються статевим шляхом
Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог Шумська-Кобзаренко Карина Миколаївна на Doc.ua
Дерматокосметолог проводить діагностику шкіри обличчя. Працює з пацієнтами за індивідуальним планом лікування акне і постакне. Спеціалізується на ін'єкційній косметології, лікуванні захворювань шкіри і волосся. Проводить мезотерапію, біоревіталізацію, корекцію мімічних зморшок і контурну пластику
Лікар Дерматолог Котляр Катерина Петрівна на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог, косметолог. Займається діагностикою та лікуванням шкірних захворювань. Проводить дерматоскопію, трихоскопію, косметологічні чистки, пілінги. Проводить онлайн-консультації.
Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог Гнатенко Яніна Олександрівна на Doc.ua
Яніна Олександрівна спеціалізується на лікуванні проблемної шкіри, пігментації, алопеції. Проводить мезотерапию, біоревіталізацію, біореволюметрію, контурну пластику, процедури лазерної та апаратної косметології, епіляцію, обгортання і ін.
Лікар Дерматолог, Косметолог, Дерматовенеролог Моїсеєва Олена Віталіївна на Doc.ua
Займає посаду головного лікаря в клініці «Анкор». Входить в журі конкурсу косметологів «Перлина майстерності».