Сторінка 18: Дерматологи в Києві

Лікар Дерматолог, Косметолог Шалваров Костянтин Сергійович на Doc.ua
Костянтин Сергійович спеціалізується на терапії захворювань шкірного покриву, волосся. Володіє різними техніками масажу обличчя, тіла, методиками ін'єкційного омолодження, лазерними технологіями лікування, видалення судин. Розробляє індивідуальні комплекси по догляду за шкірою обличчя, тілом, програми реабілітації післяопераційних пацієнтів.
Лікар Дерматолог, Косметолог Сирокомська Христина Миколаївна на Doc.ua
Лікар регулярно проходить навчання для професійних косметологів на майстер-класах, семінарах і тренінгах. Христина Миколаївна стежить за тенденціями в індустрії краси, радить і проводить пацієнтам найефективніші і найбільш підходящі процедури.
Лікар Дерматолог, Косметолог, Дерматоонколог Махиня Ксения Дмитриевна на Doc.ua
Лікар Дерматолог, Косметолог Невзорова Лариса Володимирівна на Doc.ua
Лікар-дерматокосметолог, атестований фахівець з динамічної лазерної епіляції Moveo. Лариса Володимирівна - досвідчений фахівець в області косметології, приймає дорослих і дітей. Лікар виконує мезотерапію, пілінги та догляди, контурну пластику і апаратну косметологію, допомагає пацієнтам з проблемами шкірного покриву (акне, демодекоз і т. д.)
Лікар Дерматолог, Косметолог Черешньовська  Оксана  Петрівна  на Doc.ua
Повний комплекс преміальних процедур по догляду за шкірою, індивідуальний план догляду та підбір елітних косметичних засобів.
Лікар Дерматолог Швець Марина Олександрівна на Doc.ua
Лікар вищої категорії проводить процедури по омолодженню, апаратну косметологію. Доктор використовує ін'єкційні методики, плазмотерапію, мезотерапію, видаляє рубці, судинну сітку. Проводиться лазерне лікування грибка нігтів, пігментних плям, судинних патологій, розацеа.
Лікар Дерматолог, Трихолог Шейн Аліна Вікторівна на Doc.ua
Лікар трихолог і дерматолог, виконує мікроскопію, трихоскопію, видалення новоутворень, мезотерапію. Займається лікуванням андрогенетичної, дифузійної, гніздової, себорейної алопеції, себорейного дерматиту, остіофолікуліту, фурункульозу, псоріазу, трихофітії, пошкодженої структури волосся та ін.
Лікар Венеролог, Дерматолог, Дерматовенеролог Глушаченко Марія Олександрівна на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог. Спеціалізується на лікуванні шкірних захворювань та інфекцій, що передаються статевим шляхом.
Лікар Дерматолог, Косметолог Фатеєва Олександра Дмитрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматології та косметології. Проводить консультативний прийом, лазерну епіляцію, апаратну косметологію, клітинне омолодження, процедури по догляду, лікує такі захворювання і патології, як: розацеа, акне
Лікар Дерматолог Шаніна Ганна Валеріївна на Doc.ua
Анна Валеріївна займається діагностикою та лікуванням порушеннь і новоутворень на шкірі, нігтьової пластини, волоссі різного типу генезу (запального, інфекційного, нез'ясованого і т.д.)