Сторінка 17: Дерматологи в Києві

Лікар Дерматолог, Косметолог, Фізіотерапевт Усатенко Людмила Володимирівна на Doc.ua
Лікар-дерматолог, косметолог, фізіотерапевт, спеціалізується на лазерній терапії дефектів шкіри, корекції ваги після пологів, лікуванні целюліту і розтяжок безопераційним методом, лазерної епіляції і т.д.
Лікар Дерматолог, Косметолог Івньова (Козир) Наталя Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматокосметології. Проводить контурну пластику; біоревіталізацію; застосовує ботулотоксин; плазмоліфтинг; тредліфтинг (нитковий ліфтинг); субдермальний радіоліфтінг. Також лікар має спеціальні навички з використанню плазмоліфтінга в трихології
Лікар Дерматолог, Косметолог Стрешенець Наталія Вікторівна на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог, косметолог першої категорії. Володіє всіма методами безопераційного омолодження і корекції фігури, проводить лазерне видалення недоліків, ін'єкційну контурну пластику обличчя, і дефектів шкіри, займається косметологічними відходами.
Лікар Дерматолог, Косметолог Скребцова Ганна Віталіївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-косметолог, дерматолог володіє ін'єкційними методиками по догляду за шкірою і її омолодження (контурна пластика, біоревіталізація, плазмоліфтінг, хімічні пілінги). Займається радіохвильовим видаленням новоутворень і судин. Проводить лазерну епіляцію
Лікар Дерматолог Гуцало Дмитро на Doc.ua
Дерматолог, займається проведенням контурної пластики, ін'єкційної косметології (БОТОКС, ДІСПОРТ), апаратним омолодженням шкіри, мезотерапією, біоревіталізацією і іншими технологіями.
Лікар Дерматолог Охрименко Ярослава Миколаївна на Doc.ua
Лікар-дерматокосметолог, лазеротерапевт, фахівець з ін'єкційних методик. Володіє сучасними методиками лікування і корекції вад шкіри, себореї, вугрової висипки, демодекозу
Лікар Дерматолог, Косметолог Шалваров Костянтин Сергійович на Doc.ua
Костянтин Сергійович спеціалізується на терапії захворювань шкірного покриву, волосся. Володіє різними техніками масажу обличчя, тіла, методиками ін'єкційного омолодження, лазерними технологіями лікування, видалення судин. Розробляє індивідуальні комплекси по догляду за шкірою обличчя, тілом, програми реабілітації післяопераційних пацієнтів.
Лікар Дерматолог, Косметолог Сирокомська Христина Миколаївна на Doc.ua
Лікар регулярно проходить навчання для професійних косметологів на майстер-класах, семінарах і тренінгах. Христина Миколаївна стежить за тенденціями в індустрії краси, радить і проводить пацієнтам найефективніші і найбільш підходящі процедури.
Лікар Дерматолог, Косметолог, Дерматоонколог Махиня Ксения Дмитриевна на Doc.ua
Лікар Дерматолог, Косметолог Невзорова Лариса Володимирівна на Doc.ua
Лікар-дерматокосметолог, атестований фахівець з динамічної лазерної епіляції Moveo. Лариса Володимирівна - досвідчений фахівець в області косметології, приймає дорослих і дітей. Лікар виконує мезотерапію, пілінги та догляди, контурну пластику і апаратну косметологію, допомагає пацієнтам з проблемами шкірного покриву (акне, демодекоз і т. д.)