Сторінка 16: Дерматологи в Києві

Лікар Дерматолог, Косметолог Голибіна Марина Григорівна на Doc.ua
Лікар дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій. Працює з лазерними технологіями омолодження, здійснює видалення судин, рубців, стрий, а також методи об'ємного моделювання контурної пластики, плазмотерапії і ін.
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Клименко Наталія Леонідівна на Doc.ua
Наталя Леонідівна займається лікуванням захворювань шкіри, відновленням проблемної шкіри, лікуванням нігтів, волосся. Лікар проводить процедури по догляду за шкірою, люмінесцентну діагностику, лікує такі захворювання як, акне, алергодерматоз, контагіозний молюск і т.д.
Лікар Дерматолог, Косметолог Коваль Інна Костянтинівна на Doc.ua
Лікар-дерматолог володіє сучасними методами по догляду за проблемною шкірою обличчя і тіла. Спеціалізується на лазерних і апаратних методах омолодження шкіри. Складає комплекс косметологічних процедури з урахуванням віку, типу шкіри, наявних проблем. Застосовує в роботі лазери і апарати провідних світових виробників. Виконує лазерні шліфовки, лазерну епіляцію, біоревіталізацію, контурну пластику, плазмоліфтінг, мезотерапію, чистку, пілінг і ін.
Лікар Дерматолог, Косметолог Баран Вікторія Володимирівна на Doc.ua
Дерматолог-косметолог проводить консультативні прийоми і надає авторські протоколи медичного центру GarnoMedica по роботі з проблемною шкірою (акне, постакне, розацеа). Проводить догляд за шкірою обличчя, лікування пігментації шкіри, підготовку і реабілітацію після пластичних операцій, видалення небажаного волосся, біоревіталізацію і мезотерапію.
Лікар Дерматолог Капустяк Людмила на Doc.ua
Лікар-дерматолог спеціалізується на лікуванні захворювань шкіри і проведенні процедур по догляду за шкірою обличчя і тіла. Займається лікуванням грибка нігтів, акне (вугрової хвороби), видаленням розширених судин, гемангіом, бородавок. Виконує чистку обличчя, пілінг, лазерне шліфування обличчя і тіла, фракційне омолодження шкіри, біоревіталізацію, мезотерапію та ін.
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Делятин Оксана В'ячеславівна на Doc.ua
4.7
Оксана Вячеславівна проводить лікування і діагностику хвороб шкіри, нігтів, волосся. Діагностує і лікує гострі шкірні патології, хронічні захворювання (псоріаз, екзема, вугрової хвороба та інші), хвороби, що передаються статевим шляхом (мікоплазми, уреаплазми, дерматофіброма і т.д.). Має навички дерматоскопії, видалення доброякісних новоутворень шкіри, діатермокоагуляції і кріодеструкції. Веде прийом дорослих та дітей від 3 років
Лікар Дерматолог Іванищев Володимир Миколайович на Doc.ua
4.7
Спеціаліст з вищою кваліфікацією з майже 30-ти річним стажем роботи, який займається діагностикою та лікуванням широкого спектру захворювань. Серед проблем, з якими працює лікар: захворювання, що передаються статевим шляхом, шкірні інфекції, грибкові інфекції, анти-AGE медицина, вікові зміни шкіри. Також серед послуг, що надаються є дерматоскопія, кріодеструкція і видалення різних шкірних новоутворень.
New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Ковальчук  Лариса Михайлівна   на Doc.ua
4.0
Дитячий та дорослий лікар-дерматолог, трихолог та косметолог. Лікар приймає кожну п'ятницю з 9:00-16:00. Лікар-дерматолог з багаторічним досвідом роботи. Володіє сучасними методами діагностики та лікування захворювань шкіри та волосся, а також проводить огляд дітей з 1-го року життя. Займається лікуванням алергічних та грибкових захворювань, різних видів дерматитів, успішно лікує акне, розацеа та випадіння волосся. Проводить дерматоскопію та діагностику шкіри волосся на апараті FotoFinder. Також займається видаленням новоутворень (папілом, родимок, бородавок, кондилом, міліумів, ангіом та ін.), проводить ін'єкційні та косметологічні процедури.
Лікар Дерматолог, Трихолог Степанова Юлія Геннадіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматології, трихології. Проводить консультативний прийом, огляд, діагностику і лікування дерматологічних захворювань, захворювань волосся. Веде прийом для пацієнтів з народження
Лікар Дерматолог, Косметолог Редько  Тетяна  Анатоліївна на Doc.ua
Лікар-косметолог, який спеціалізується на догляді за шкірою обличчя та тіла.