Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Науменко Андрій Аркадійович на Doc.ua

Відгуки про Науменко Андрій Аркадійович

21год опыта
Діагностика і лікування різних шкірних захворювань (алергічної, бактеріальної, вірусної, грибкової, що не уточненої етіології) у дорослих і дітей з грудного віку, а також захворювань, які передаються статевим шляхом. Діагностика новоутворень шкіри. володіє методикою дерматоскопії, видалення доброякісних новоутворень шкіри радіохвильовим і лазерним методами.

Перевірені відгуки про лікаря 287 відгуків

Тетяна 12 Квітень 2024
Лікар надав консультацію добре, відповів на усі мої запитання. Загалом залишилося дуже чудове враження про цього спеціаліста.
Михайло 12 Квітень 2024
Дуже якісний лікар, одразу визначив у чому моя проблема. Назначив дуже хороше лікування, все проходить на разі дуже добре.
Олександр 12 Квітень 2024
Чудовий лікар, хороший спеціаліст. Зразу визначив у чому моя проблема, надав кваліфіковану допомогу. Я дуже задоволений і візитом і самим лікарем.Дякую.
Наталія 05 Квітень 2024
Лікар сподобався, провів огляд, призначив лікування. Проходимо лікування, чекаємо результат.
Олексій 22 Березень 2024
Отримав гарну консультацію, дякую.
Анонімно 23 Лютий 2024
Видно що досвідчений спеціаліст, знає свою справу. Консультувався не з одним лікарем, роботою лікаря задоволений. Лікар підтвердив мою думку, що маю проблему зі здоровʼям
Анна 10 Листопад 2023
Все пройшло добре
Дмитро 03 Листопад 2023
Все сподобалось. Лікар високої кваліфікації. Хороше  відношення, великий  професіонал у своїй справі.
Олександр 20 Жовтень 2023
Наталія 20 Жовтень 2023
Лікар професійний, порадив щодо наступних кроків догляду і спостереження тих проблем що є. Лікар дуже делікатний.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right