Лікар Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог Ковальчук Лариса Михайлівна на Doc.ua

Відгуки про Ковальчук Лариса Михайлівна

Лікар спеціалізується на дерматологічному обстеженні, в роботі застосовує сучасні методики лікування хронічних дерматозів, грибкових інфекцій шкіри і нігтів і т.д. Займається видаленням доброякісних новоутворень шкіри.

Перевірені відгуки про лікаря 162 відгуки

Алексей 13 Червень 2020
Богдан 04 Червень 2020
Я попав до чудового доктора і ні хвилини не пожалів. Це саме той чудовий доктор, якого хочеться порекомендувати. Відповіли на всі запитання, які мене турбували, навіть на самі прості (в чомусь може всім зрозумілі). Порекомендували, поділилися власним досвідом і спостереженям. Рекомендую!!
Людмила 16 Травень 2020
Вероника 17 Березень 2020
Дарина 12 Березень 2020
Очень приятная, все объяснила, не просто выписала лекарства, а объяснила. Дала свой номер телефона. Мы с ней в вайбере списались. Все хорошо.
Анатолий 03 Березень 2020
Екатерина 28 Лютий 2020
Андрей 25 Лютий 2020
Анастасія 13 Лютий 2020
Марина 11 Лютий 2020
Доктор была со мной приветливой, все подробно рассказала даже о том о чем не спрашивала, назначила лечение и порекомендовала мне других хороших специалистов. Мне все понравилось
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right