Лікар Дерматолог, Косметолог Сагалевіч Вікторія Олегівна на Doc.ua

Відгуки про Сагалевіч Вікторія Олегівна

Вікторія Олегівна науковий керівник і співзасновник центру естетичної медицини GarnoMedica. Представляє авторську методику медичного центру GarnoMedica по лікуванню акне і постакне. Член консультаційної ради компанії Allergan (США), національний тренер з контурній пластиці компаній Allergan (США) і Teoxane (Швейцарія). Національний тренер по ботулінотерапіі компанії Allergan (США)

Перевірені відгуки про лікаря 418 відгуків

Марина 04 Грудень 2021
Богдан 19 Листопад 2021
Ситуацію виправлено
Наталия 13 Листопад 2021
Лікар зацікавлена продати свої послуги, а діагноз так і не поставила.
Сагалевіч Вікторія Олегівна 11 Лютий 2022
Добрий день, Наталя! Дякуємо за те, що залишили Ваш відгук! Хочемо надати роз'яснення з приводу даної ситуації. Ви вибрали наш Центр, записалися на прийом до даного лікаря. Лікар, згідно свого досвіду та високої професійності надала кваліфіковану консультацію, згідно прайсу Центру. Ви отримали цю послугу та прописані рекомендації, щодо подальшого лікування та догляду за шкірою з використанням косметики, з якою працюють наші лікарі та впевнені в її якості та дієвості. Ваше право, на ваш розсуд та можливості використовувати дані рекомендації чи ні. У будь-якому випадку, дякуємо за Ваш візит до нашого Центру!
Катерина 10 Серпень 2021
Святослав 08 Червень 2021
Вадим 17 Квітень 2021
Профессиональный доктор! Всем рекомендую
Владимир 14 Квітень 2021
Максим 13 Квітень 2021
Катерина 12 Березень 2021
Все было очень классно и доктор была очень хорошая. Очень мне подробно все объяснила, скинули мне всю информацию. Все супер.
Юлия 06 Березень 2021
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right