Клініки Косметологічні у Києві - Деснянського району (4)

Клініка
    Учасник корпоративної програми
    Мережева клініка
    Флебологія, Хірургія, Дерматовенерологія, Подологія, Дерматоонкологія

Медичний центр «MyDerm» пропонує послуги висококваліфікованих дерматологів, дерматоонкологів, трихологів, подологів, дерматовенерологів, косметологів, гінекологів, репродуктологів та УЗД-фахівців. Клініка має у своєму розпорядженні передове обладнання європейського класу для діагностування, проведення терапії захворювань нігтів, шкірного покриву, волосся, а також технології комплексного догляду зі збереження молодості

МайДерм на Волошській

• Пн-Сб: 9:00-20:00

вул. Євгена Сверстюка, 11-Б. На карті

Дніпровський , м.Лівобережна

дивитись все
    Врач: Пєшкова Ірина Русланівна. Онлайн запись к врачу на сайте Doc.ua (044) 337-07-07

Пєшкова Ірина Русланівна

Лікар другої категорії.

Вартість прийому : 850 грн
    Врач: Півень Альона Анатоліївна. Онлайн запись к врачу на сайте Doc.ua (044) 337-07-07

Півень Альона Анатоліївна

Вартість прийому : 720 грн
    Венерологія, Дерматологія, Косметологія, Масаж, Подологія, УЗ-діагностика ще
    • Паркінг,
    • Оплата карткою,

Медичний центр "ГруальМед" - сучасний медичний заклад, що пропонує широкий спектр послуг для дорослих і дітей, зокрема дерматологічні, неврологічні, сімейні послуги та УЗД діагностику,подологію,естетичну медицину . Основні характеристики "ГруальМед": Професійний персонал: Досвідчена команда лікарів Сучасне обладнання: Останні медичні технології. Індивідуальний підхід: Персонал враховує індивідуальні потреби. Широкий спектр послуг: Дерматологія, неврологія, УЗД тощо. Сімейний лікар: Дбаємо про здоров'я всієї родини. Конфіденційність: Збереження конфіденційності медичних даних. Місія "ГруальМед": Підтримка та вдосконалення здоров'я пацієнтів - наш пріоритет. Запрошуємо до нашого центру для найкращої медичної допомоги в вашому районі. ще

• Сб: вихідний

вул. Братиславська, 14 Б. На карті

Деснянський , м.Чернігівська, м.Лісова

Мережева клініка
    Косметологія, Мамологія, Неврологія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Психологія, Пульмонологія, Ревматологія, Сексопатологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія, Функціональна діагностика, Вертебрологія, Дерматологія, Масаж, Терапія, Трихологія, Онкологія, Пластична хірургія, Проктологія ще

«Академія Вашого здоров'я» - це сучасний медичний центр, який надає своїм пацієнтам дійсно якісні та професійні медичні послуги. У медичному центрі «Академія Вашого здоров'я» здоров'я кожного пацієнта знаходиться під опікою лікарів вищої та першої категорії і кваліфікованого медичного персоналу. Медичний центр «Академія Вашого здоров'я» оперує новітнім медичним обладнанням та апаратурою, лікувальний процес проходить максимально комфортно для пацієнта.

Академія вашого здоров'я на м. Чернігівська
    Кардіологія, Косметологія, Мамологія, Неврологія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Психологія, Пульмонологія, Ревматологія, Сексопатологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Функціональна діагностика, Хірургія, Ендокринологія ще

вул. Червоногвардійська, 12 (вул. Гната Хоткевича, 12). На карті

Дніпровський , м.Чернігівська

Академія вашого здоров'я на Подолі
    Неврологія, Психологія, Ревматологія, Терапія, Трихологія, УЗ-діагностика, Флебологія, Ендокринологія ще

вул. Спаська, 5. На карті

Подільський , м.Контрактова площа

Академія Вашого здоров'я на Дружби Народів
    Пластична хірургія, Проктологія, Терапія, УЗ-діагностика, Флебологія
    • Вс: 9:00-14:00

вул. Бастіонна, 3/12. На карті

Печерський , м.Звіринецька

дивитись все
    Врач: Риболов Євгеній Михайлович. Онлайн запись к врачу на сайте Doc.ua (044) 337-07-07

Риболов Євгеній Михайлович

Лікар першої категорії.

Вартість прийому : 1160 грн
    Врач: Пацуля Євгенія Олександрівна. Онлайн запись к врачу на сайте Doc.ua (044) 337-07-07

Пацуля Євгенія Олександрівна

Вартість прийому : 630 грн
    Косметологія, Оториноларингологія, Пластична хірургія, Стоматологія
    • Паркінг,
    • Оплата карткою,

Медичний центр «Цертус» надає весь комплекс послуг з косметології, пластичної мікрохірургії, отоларингології та стоматології. Співробітники клініки - висококваліфіковані лікарі, які проводять пластичні операції і процедури, спрямовані на боротьбу з передчасним старінням шкіри; здійснюють «малі» хірургічні втручання з видалення новоутворень, рубців, судинних дефектів. ще

• Сб: вихідний

вул. Чигоріна 16. На карті

Деснянський

дивитись все
    Врач: Рогаль Світлана Володимирівна. Онлайн запись к врачу на сайте Doc.ua (044) 337-07-07

Рогаль Світлана Володимирівна

Вартість прийому : 500 грн